Архів новин за 5.01.2016

До трьох років позбавлення волі можуть отримати крадії телефонного кабелю на Глобинщині

До трьох років позбавлення волі можуть отримати крадії телефонного кабелю на Глобинщині. Двоє чоловіків таким чином вирішили покращити власне матеріальне становище, натомість – за свій вчинок відповідатимуть перед законом. Подробиці – далі у випуску.

5 січня 2016, 17:05

Молодь та жінки були найактивнішими шукачами роботи у 2015 році

Молодь та жінки були найактивнішими шукачами роботи у 2015 році. Таку статистику наводять у Міському центрі зайнятості. Минулий рік видався нелегким для цієї служби та економіки країни вцілому. Проте в деяких показниках співробітники Центру зайнятості досягли успіху. Більше про них розкажуть наші журналісти.

5 січня 2016, 17:06

На Ворсклі уже кілька днів тренуються хокеїсти – товщина криги сягнула безпечної кількості сантиметрів

Декому мороз на руку. На Ворсклі уже кілька днів як тренуються хокеїсти. Товщина криги сягнула безпечної кількості сантиметрів. Щоправда, не скрізь. Як перейти річку і не провалитися на льоду – розповіли рятувальники.

5 січня 2016, 17:08

Поблизу автовокзалу роздають безкоштовний чай та печиво

40 пунктів обігріву на Полтавщині готові прийняти тих, хто замерз і потребує допомоги. В Полтаві такий намет працює лише один – поблизу автовокзалу. Цілодобово рятувальники забезпечують тепло в пункті обігріву, та за вашим бажанням можуть пригостити чаєм з печивом.

5 січня 2016, 17:10

Мережі не витримують випробування морозом

І в спеку, і в лютий мороз: у передсвяткові дні комунальники Полтави ліквідують аварії на водопровідних мережах міста. Де можна відремонтувати – ремонтують, а де зовсім складна ситуація і потрібна заміна, проводять її. Деяким мережам, розповідають, більше ста років, тож не дивно, що виходять з ладу. Працівники «Полтававодоканалу» на морозі – по кілька годин, тож одягаються відповідно, не замерзнути допомагають фуфайки і валянки.

5 січня 2016, 17:11

Майданівець та боєць батальйону «Айдар» видав дитячу книгу

«Уроки мужності» – майданівець та боєць батальйону «Айдар» видав дитячу книгу. Микита Кашницький узявся писати, коли народився син. Каже: на той час не було жодної дитячої книжки про Україну. Олена Ляшенко – далі. 

5 січня 2016, 17:40