Архів новин за 27.01.2016

У лубенському кафе стріляли

Сьогодні після опівночі в одному з кафе у місті Лубни сталася масова бійка за участю 15-20 чоловіків. Працівники розважального закладу натиснули тривожну кнопку, і до вказаного місця приїхав наряд поліції охорони.
Вони намагалися припинити протиправні дії, однак група невідомих осіб у кількості 15-20 чоловік вчинили напад на правоохоронців. Молодики із застосуванням фізичної сили намагалися заволодіти табельною вогнепальною зброєю правоохоронців. Задля припинення протиправних дій працівники поліції вимушені були застосувати зброю, здійснивши кілька попереджувальних пострілів. Після цього агресивна молодь втекла з місця події.

27 січня 2016, 15:36

Діти йдуть на порятунок птахам взимку

Діти йдуть на порятунок птахам взимку. Майструють годівнички, збирають насіння та зерно. Цьому прикладу закликають слідувати і дорослих полтавців. Наші кореспонденти спілкувалися із маленькими активістами, яким небайдужа доля пернатих в холодну пору року.

27 січня 2016, 17:19

Побив стареньку, аби викрасти... фотоапарат

Побив стареньку, аби викрасти... фотоапарат. У Полтаві 33-річний чоловік скоїв напад на літню жінку. Проникнувши в оселю самотньої пенсіонерки, він почав вимагати гроші та коштовності, яких у бабусі не було. Хто вберіг життя старенької, злякавши нападника, знає Крістіна Брігіда.

27 січня 2016, 17:26

5-ий місяць поспіль в області діє Центр допомоги учасникам АТО

5-ий місяць поспіль в області діє Центр допомоги учасникам АТО. За цей час дорадчо-консультативна організація змогла вирішити чимало проблем тих, хто повернувся зі Сходу України. Детальніше про них та те, чим займаються зараз, дивіться у наступному сюжеті.

27 січня 2016, 17:27

З миру по нитці – полтавські пенсіонерки перетворюють старі светри на шкарпетки бійцям

Жінок, про яких ми зняли наступний сюжет, називають героїнями в тилу. Прості пенсіонерки, шкарпетки та рукавиці від них гріють наших військових у холодних бліндажах. За серіал вони не сідають без вовни та спиць. Одна з них – невістка полковника, який служив у спецназі по охороні Кремля. Олена Ляшенко – далі.

27 січня 2016, 17:28

На субсидії для жителів регіону цього року держава виділила 150 мільйонів

На субсидії для жителів регіону цього року держава виділила 150 мільйонів гривень. Таку цифру озвучили на засіданні комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. Вцілому ж обсяг субвенцій на здійснення державних програм соціального захисту населення збільшується на 907 мільйонів.

27 січня 2016, 17:30

Про екологічні проблеми Полтавщини говорили на профільній комісії обласної ради

Про екологічні проблеми Полтавщини говорили на профільній комісії обласної ради. Мешканці селища Білики, що у Кобеляцькому районі, приїхали до Полтави, щоб взяти участь у засіданні. Вже кілька років люди дихають забрудненим повітрям і п'ють технічну воду, усі екологічні негаразди пов'язують із роботою свинокомплексу «Сільські традиції». 

27 січня 2016, 17:32

Відомий полтавський гонщик ділиться порадами, як взимку правильно керувати автівкою

Дотримуватися дистанції, не робити різких рухів та бути обачним. Такі рекомендації під час зимової їзди дає досвідчений гонщик Дмитро Білогубцев. Крім технічних моментів, наголошують фахівці, не варто й ігнорувати елементарних Правил дорожнього руху. Це допоможе зберегти здоров'я не лише водієві, а й пасажиру та пішоходам.

27 січня 2016, 17:33