Архів новин за 26.01.2016

У 2015 році на Полтавщині розвивали інформаційну та видавничу сфери

У 2015 році на Полтавщині розвивали інформаційну та видавничу сфери. Про це повідомив директор Департаменту інформаційної діяльності Вадим Штефан. Останній на засіданні круглого столу проаналізував витрачені на реалізацію заходів Програми з розвитку громадянського суспільства кошти та відзвітувався про них.

26 січня 2016, 16:43

Прозоро – тепер у Київському районі Полтави

Прозоро – тепер у Київському районі Полтави. Там запровадили систему електронних закупівель. Чого чекають від нововведення – поділилися із журналістами на прес-конференції. Олена Ляшенко розповість подробиці. 

26 січня 2016, 16:44

Професійно-технічна освіта може залишитися без фінансування

Професійно-технічна освіта може залишитися без фінансування. У зв'язку із прийняттям Закону «Про державний бюджет на 2016 рік», відповідно до статті 27-ї, видатки на підготовку робітничих кадрів у ПТУ відтепер мають відшукувати у місцевих бюджетах. Вже зараз у ПТУ області є проблеми із харчуванням учнів, виплатою стипендій та заробітних плат. Більше про проблему знає Марина Молька.

26 січня 2016, 16:45

Від трьох до семи років – за більше 20 кг канабісу

Від трьох до семи років – за більше 20 кг канабісу. Таке покарання може отримати чоловік, який зберігав у своїй оселі заборонену наркотичну речовину. Власника канабіса затримали лубенські правоохоронці.

26 січня 2016, 16:47

Пенсіонерів катують та засовують до рота кляп, аби заволодіти кількома сотнями гривень

Аби заволодіти кількома сотнями гривень, в кращому випадку – кількома тисячами, пенсіонерів катують, зв'язують та засовують до рота кляп, щоб ті віддали свої заощадження. Переважно подібні злочини скоюють наркомани, яким не вистачає на дозу. Про ці деталі знущань розповів начальник поліції Полтавщини. Олег Бех закликав людей похилого віку бути пильними та не спілкуватися з підозрілими особами.

26 січня 2016, 16:49

На Полтавщині від грипу вже померла одна людина

У багатьох містах і районах області показники захворюваності на гострі респіраторні інфекції перевищили епідпоріг. За тиждень захворіло більше 16,5 тисяч полтавців. Окрім ГРВІ, наших земляків вражає грип, вже є один летальний випадок. Про це сьогодні йшлося на засіданні комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення. 

26 січня 2016, 16:50

За кермо снігоприбиральної техніки сідають нардепи

Народний депутат України Сергій Каплін сів за кермо снігоприбиральної техніки, аби розчистити вулиці околиць нашого міста. Хоч у Полтаві уже 6 добу у цілодобовому режимі працює майже 40 одиниць техніки, однак, розчищеними залишаються лише центральні дороги. До вулиці Глінки, наприклад, у цьому році ще не доїжджав жоден трактор. Вперше він сюди дістався за підтримки «Партії простих людей».

26 січня 2016, 17:13