Архів новин за 25.01.2016

Батько і син Мазури виставили в Художньому салоні свої картини

Батько і син Мазури виставили в Художньому салоні свої картини. Родом із Решетилівки, зараз вони живуть у Києві. Це друга виставка митців у нашому місті. Молодший з них розповів, хто допоміг йому стати відомим, а старший – про роботи, які вважає найкращими у своєму житті.

25 січня 2016, 17:51

Сліди на снігу та криваві плями привели полтавських правоохоронців до схованки грабіжника

Сліди на снігу та криваві плями привели полтавських правоохоронців до схованки грабіжника. Чоловік заліз до однієї з квартир з метою легкої наживи. На зворотньому шляху поранив руку та почав втікати. Поліцейським вдалося затримати його. Як це було – знає Крістіна Брігіда.

25 січня 2016, 17:53

Фінансування у більш ніж 285 млн гривень очікують дороги області

Фінансування у більш ніж 285 млн гривень очікують дороги області. Про такі кошти йде мова у Програмі на 2016-2018 роки. Її цього дня обговорювали на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства.

25 січня 2016, 17:54

Представник «Партії простих людей» боротиметься за президентське крісло

Представник «Партії простих людей» боротиметься за президентське крісло. Таку заяву зробив Сергій Каплін на другому позачерговому з’їзді своєї політсили. Хоч їй, зазначає, немає ще й року, вона стрімко набирає обертів і вже отримала найбільшу підтримку населення на місцевих виборах серед партій, створених після Революції Гідності. Більше про чергові досягнення та плани на майбутнє знають Юлія Козіна та Іван Козаченко.

25 січня 2016, 17:55

Сьогодні у Київському районному суді допитували свідків по справі Геннадія Кернеса з боку сторони обвинувачення

Сьогодні у Київському районному суді допитували свідків по справі Геннадія Кернеса з боку сторони обвинувачення. Мова йде про першого віце-мера Харкова Ігоря Терехова та екс-керівника міського управління міліції Ігора Болюха.

25 січня 2016, 17:56

Більше ста атовців блокували в'їзд і виїзд транспорту на автовокзалі

Їм увірвався терпець: у суботу більше сотні учасників АТО блокували рух транспорту на Полтавському автовокзалі та перекривали трасу Київ-Харків в районі Полтави. Так мітингувальники протестували проти відміни пільг на проїзд в громадському транспорті. Нагадаємо: на початку року набрали чинності закони, згідно з якими рішення – виділяти кошти на пільговий проїзд, чи ні, мають приймати місцеві органи влади. Поки що на Полтавщині атовцям не продають квитків на пільгових умовах та висаджують з автобусів. Про акцію протесту і її наслідки – дивіться у сюжеті. 

25 січня 2016, 17:58

Про сніг, дороги та некомпетентних керівників говорили депутати у міській раді

Не лише про сміття, а й про сніг, дороги та некомпетентних керівників говорили сьогодні депутати у міській раді. Тут відбулося засідання тимчасової депутатської комісії з питань аналізу, планування та організації заходів з благоустрою. Підбили підсумки того, що було зроблено спільними зусиллями народних обранців, громадськості та підприємців за останні 4 дні.

25 січня 2016, 18:00

Полтаву засипало сміттям

Не лише снігом, а й сміттям засипало Полтаву. Та якщо з першим стихійним явищем майже розібралися, то гори сміття ще чекають на комунальників. В ніч на понеділок розчистили під'їзди до майданчиків з баками, відтак справа – за КАТП-1628. Саме ця організація займається вивозом сміття. Коли обіцяють очистити місто від бруду – дивіться далі.

25 січня 2016, 18:01