Архів новин за 21.01.2016

У Полтаві від снігу провалився дах СБУ

Снігопад, який не перший день атакує Полтаву, призвів до того, що провалився дах обласного управління СБУ. У прес-службі говорять, що будівля 54 року, з того часу і не бачила капітального ремонту. Покрівлю укріплювали балками зсередини. Планували привести її до ладу вже давно, та, як завжди, не вистачало коштів. Тепер ремонтні роботи розпочнуть невідкладно. На щастя, говорять, ніхто не постраждав. Цьому сприяв наявний техповерх.

21 січня 2016, 17:20

У приміщенні Держархіву відкрилася виставка до Дня Соборності

Полтавщина – активний учасник Української революції 17-21 років минулого століття. Про це сьогодні говорили у державному архіві нашої області. Доводили свої твердження унікальними фотографіями та документами. Виставку презентували до Дня Соборності України.

21 січня 2016, 17:23

У Шишацькому районі побутова сварка закінчилася смертю

Побутова сварка між жінкою та чоловіком у Шишацькому районі закінчилася смертю останнього. Ножове поранення, яке співмешканка нанесла своєму благовірному, виявилися несумісні з життям.

21 січня 2016, 17:24

Полтавщині нічого показати туристам

У якості відпочинку для більшості українців Крим став недоступним, а на закордонні поїздки у наших земляків просто немає коштів, тож, скоріш за все, обиратимуть вітчизняні курортно-санаторні заклади. На Полтавщині теж готуються до напливу туристів. Щоправда, туристична галузь у нас, як зазначалося на засіданні профільної комісії обласної ради, кульгає. Що не так – дивіться у сюжеті.

21 січня 2016, 17:26

Волонтери подарували 16-му батальйону Volkswagen Passat

Volkswagen Passat подарували волонтери 16-му батальйону. Автівку купили в Польщі іще кілька місяців тому, але довго не могли перегнати. Під старий Новий рік вона приїхала до Полтави, її трохи причепурили у автомайстерні і представили новим господарям. Олена Ляшенко знає більше.

21 січня 2016, 17:27

Полтавці грипують

Полтавці грипують. Найвищий рівень захворюваності – у Комсомольську, Кременчуці, Лохвицькому, Глобинському та Карлівському районах. Виною усьому – той самий грип, що був у 2009 році. Тоді від ускладнень на Полтавщині померла 21 людина. Поки що летальних випадків не зареєстровано, але рівень захворюваності за останній тиждень підвищився. Марина Молька – далі.

21 січня 2016, 17:29

21 січня – Всесвітній день обіймів

Сьогодні день, коли більше всього обіймаються – навіть ті, в кого немає такої звички. 21 січня – Всесвітній день обіймів. Вигадали його американські студенти у 80-х роках. Він полюбився у різних куточках світу. І хай у Полтаві не влаштовують цього дня ніяких акцій та флеш-мобів – наші люди теж про нього знають.

21 січня 2016, 17:43

У Краєзнавчому музеї відкрилася виставка світлин «На лінії вогню»

Не повторювати помилок історії вчить фотовиставка Віктора Лебедєва, що відкрилася цього дня у Краєзнавчому музеї. Атовець, який 10 місяців перебуває на Сході України, крізь об'єктив фотоапарату намагався показати життя 16-го окремого мотопіхотного батальйону на лінії вогню. Що з цього вийшло – дивіться у наступному сюжеті.

21 січня 2016, 17:48