Архів новин за 20.01.2016

Тепло та розцвітають квіти – у мистецькій крамниці «Сто доріг»

Тепло та розцвітають квіти – у мистецькій крамниці «Сто доріг». Там відкрилася «зігріваюча» виставка молодої художниці. Наталя Гуденко тільки вливається у мистецькі кола Полтави. Чи легко це молодій мамі, яка працює, – розпитували наші колеги.

20 січня 2016, 19:10

У Полтаві відбулася друга робоча зустріч засновників проекту «Школа волонтерів»

У Полтаві відбулася друга робоча зустріч засновників проекту «Школа волонтерів». Під час засідання вони обговорили нововведення в проведенні тренінгів для майбутніх волонтерів та визначили пріоритетні завдання, акцентувавши увагу на практичній роботі з молоддю. Отримати сертифікат зможуть лише 40 найкращих.

20 січня 2016, 19:12

На Полтавщині змінять порядок розгляду обласною радою питань користування надрами

На Полтавщині змінять порядок розгляду обласною радою питань користування надрами. Про них сьогодні говорили на засіданні постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу. Зачепили і проблему заборгованості підприємств, що займаються видобутком газу у сплаті рентних платежів фіскальній службі. Як її намагалися вирішити – у наступному сюжеті.

20 січня 2016, 19:16

Ганок обласної бібліотеки планують відремонтувати за 1 млн. 400 тисяч грн.

Громадські активісти закликають полтавців подивитися на ганок обласної бібліотеки імені Котляревського, адже на його капітальний ремонт цього року передбачили 1 млн. 400 тисяч грн. «Сходи і прилегла територія не в такому занедбаному стані, щоб витрачати на реконструкцію стільки коштів», – вважають представники «Антикорупційного руху Валентина Наливайченка». Марина Молька – далі.

20 січня 2016, 19:17

У Полтаві ремонтують колектор, якому майже 90 років

Один із найстаріших каналізаційних колекторів Полтави, який був побудований ще у 30-х роках ХХ століття, схоже, відслужив своє. Вже кілька днів на розі вулиць Комсомольської і Короленка працівники «Полтававодоканалу» ремонтують мережу водовідведення на глибині до 7 метрів. Коли завершать розпочате, достеменно невідомо.

20 січня 2016, 19:19

Полтавці вигрібають опади, які замітає через нещодавно відремонтований дах

Полтавці вигрібають сніг із будинку. У п'ятиповерхівці по вулиці Жовтневій після дводенних хуртовин сніг потрапив на технічний поверх. Мешканці верхніх квартир намагаються його скидати, бо побоюються: незабаром він почне танути, і підтопленими стануть і стеля, і стіни в оселях, та продовжують комунальникам надсилати фото з місця пригоди. Як трапилось, що ця проблема виникла у будинку з капітально відремонтованим ще три роки тому дахом – дивіться далі.

20 січня 2016, 19:24

З криками та взаємними обвинуваченнями у Полтаві відбулася друга сесія сьомого скликання

З криками та взаємними обвинуваченнями у Полтаві відбулася друга сесія сьомого скликання. Це засідання по праву можна назвати одним із найдовших в історії міста. Упродовж більше ніж 7 годин новообрані депутати та міський голова намагалися знайти спільну мову. В деяких питаннях її таки знайшли, в інших – кожен залишився при своєму.

20 січня 2016, 20:34