Архів новин за 19.01.2016

У кращих традиціях відзначили Хрещення Господнє у селищі Ковалівка

У кращих традиціях відзначили Хрещення Господнє у селищі Ковалівка. Із водоосвятним молебнем просто на березі річки, народним гулянням та купанням у крижаній воді. Як усе було – в сюжеті далі.

19 січня 2016, 17:31

На першому водозаборі сьогодні святили воду

Сьогодні увесь православний світ відзначає одне з найбільших релігійних свят – Водохреще. За біблійними переказами, саме 19 січня Ісус Христос прийняв хрещення у ріці Йордан. Цього дня у Полтаві за багаторічною традицією віруючі прийшли до першого водозабору комунального підприємства «Полтававодоканал», щоб освятити воду.

19 січня 2016, 17:33

Замітає і морозить – а вони ярмаркують

Замітає і морозить – а вони ярмаркують. Полтавський Батальйон Небайдужих всім снігам на зло вийшов на вулицю із варениками, млинцями, глінтвейном та справжніми пряничними будиночками. Добро робити завжди доцільно, кажуть волонтери, тож на допомогу захисникам збирали гроші, не зважаючи на заметені дороги та хуртовини.

19 січня 2016, 17:40

Полтавщина – на порозі епідемії грипу

Полтавщина – на порозі епідемії грипу. Щоденно у нашій області – близько 200 госпіталізованих від цієї недуги. Загалом же медики за останній тиждень зафіксували понад 8800 людей, які захворіли на гострі респіраторно-вірусні інфекції.

19 січня 2016, 17:42

Непрохідними після снігопаду стали тротуари міста

Непрохідними після снігопаду стали і тротуари міста. З негодою полтавці увесь день боролися своїми силами, підприємці центрального ринку, наприклад, виносили сніг з 8-ї до 13-ї години. За цим заняттям їх і застали наші кореспонденти.

19 січня 2016, 17:44

Якщо тролейбус не везе до зупинки, його туди доштовхають люди

Якщо тролейбус не везе до зупинки, його туди доштовхають люди. За таким правилом сьогодні жили деякі полтавці, яким у негоду довелося залишити теплі оселі. Як Полтава переживала другу добу снігового апокаліпсису – дивіться у наступному сюжеті.

19 січня 2016, 17:45