Архів новин за 18.01.2016

Сьогодні у храмах починають освячувати воду

Сьогодні у храмах починають освячувати воду. Віряни готуються до Хрещення Господнього суворим постом. Завтрашнє свято завершує період святок. А із водою, набраною в ці дні, пов’язано багато традицій і забобонів. Чому вірити, а чому ні – істину шукали наші журналісти.

18 січня 2016, 18:05

У Полтаві зустрічали бійців батальйону особливого призначення

Цими вихідними у Полтаві зустрічали бійців батальйону особливого призначення. Упродовж місяця вони виконували службові завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Більше про зустріч – у наступному матеріалі.

18 січня 2016, 18:07

Бійці 17 батальйону просять орден для свого командира

Народний герой: наступний сюжет – про комбата із Кременчука. Професійний воїн та командир 17 батальйону, який тримає першу лінію оборони. Його кандидатуру подали на орден «Народний герой України» одразу дві сторони: бійці батальйону та волонтери, які познайомилися із Олександром Щербиною в одній з поїздок. 

18 січня 2016, 18:08

Полтава може отримати бюджет міста вже цієї п'ятниці

Полтава може отримати бюджет міста вже цієї п'ятниці. Про це йшлося на черговій погоджувальній раді керівників всіх фракцій міської ради. Проте до цього дня депутати ще зберуться на засідання у середу, аби узгодити питання комісій. Останні, нагадаємо, вже розглядалися 30 грудня представниками чотирьох фракцій без Полтавського міського голови та не були офіційно затверджені. Чи вдалося очільникам фракцій та меру міста знайти компроміс у цьому питанні – дивіться у наступному сюжеті.

18 січня 2016, 18:11

У Полтаві продовжують судити Кернеса: потерпілого Ряполова хочуть притягнути до адмінвідповідальності за хамство

Сьогодні у Київському районному суді знову слухали матеріали справи Геннадія Кернеса і двох його охоронців. Упродовж кількох годин у суді  допитували потерпілого Сергія Ряполова, як наслідок, адвокат Кернеса Гунченко заявив про намір підготувати клопотання про відведення прокурора Ганілова і притягнення до адмінвідповідальності Ряполова, адже сторона захисту вважає, що він поводить себе по-хамськи. З подробицями – наші кореспонденти.

18 січня 2016, 18:13

Полтаву вже добу замітає снігом

Полтаву вже добу замітає снігом. Надскладні погодні умови накрили обласний центр у неділю увечері. Але на території області негода вирує з більшою силою. Рух громадського транспорту в регіоні призупинили, а на розчистку підняли не тільки комунальників, а й рятувальників, фермерів і підприємців. Працівники дорожніх служб пригадують: подібну кількість снігу бачили з 5 років тому. Як намагалися взяти під контроль стихію у Полтаві та області – дивіться далі.

18 січня 2016, 18:15

Ціла вулиця у Горбанівці тиждень – без електропостачання

Одна з вулиць у Горбанівці упродовж тижня залишається без електроенергії. І причина тому – не надзвичайні погодні умови чи заборгованість, а умисне переривання мережі. Хто і з яких мотивів це зробив – дізнавалися Юлія Козіна та Євген Чорний.

18 січня 2016, 18:17