Архів новин за 15.01.2016

Поліція розшукує безвісти зниклу восьмикласницю

Правоохоронцями розшукується безвісти зникла неповнолітня Мальченко Яна Валеріївна 2002 року народження, мешканка Лохвицького району, учениця 8-го класу Корсунівської ЗОШ.

15 січня 2016, 16:44

Цими вихідними астрономи радять озброюватися біноклями та телескопами

Цими вихідними астрономи радять озброюватися біноклями та телескопами. У неділю мінімальної до Землі відстані досягне комета Каталіна. Її наближення, кажуть науковці, жодним чином не вплине на фізичний стан людей, проте може потішити любителей спостерігати за нічним небом.

15 січня 2016, 16:48

Сходив у гості, аби зустрітися зі смертю

Сходив у гості, аби зустрітися зі смертю: 47-річного полтавця після розпиття спиртних напоїв вбив його сусід. Причиною смерті, за інформацією правоохоронців, послужили численні тілесні ушкодження. Подробиці цієї жахливої події – далі у випуску.

15 січня 2016, 16:49

У Полтаві може припинити роботу комунальна книгарня «Планета»

У Полтаві може припинити роботу комунальна книгарня «Планета», що поруч з палацом дозвілля «Листопад». Вже кілька років цей магазин є збитковим, виторг від книг не покриває боргів за тепло та електроенергію, не говорячи вже про заробітну плату і суму, яку завинили постачальникам. Про долю книгарні сьогодні йшлося на засіданні профільної комісії обласної ради. Подробиці – у сюжеті.

15 січня 2016, 16:50

Зробити Полтаву привабливим містом допоможе Бюджет участі

Зробити Полтаву привабливим містом допоможе Бюджет участі. Сьогодні, аби обговорити успіхи та проблеми його запровадження, у Полтаві розпочався дводенний форум під назвою «Демократія участі та напрямки розвитку громадянської активності». Що зміниться у нашому місті після його реалізації, дізнавалися наші кореспонденти.

15 січня 2016, 16:51

Полтавський аеропорт може приносити до обласного бюджету 12 мільйонів євро

12 мільйонів євро до обласного бюджету може приносити полтавський аеропорт. Про такі суми сьогодні заявили представники компанії, яка здійснювала дослідження щодо можливого функціонування летовища. Стратегію розробили, але вартість проекту ще не підрахували.

15 січня 2016, 16:52

Керівники обласної поліції зустрілися із внутрішньо переміщеними особами

Керівники обласної поліції сьогодні зустрілися із внутрішньо переміщеними особами. Цим, кажуть правоохоронці, хотіли зробити крок назустріч переселенцям з Донецької та Луганської областей, налагодити з ними діалог. Крістіна Брігіда – далі.

15 січня 2016, 16:54

Бійці батальйону «Полтава» у зоні АТО купатимуться в ополонці

Бійці батальйону «Полтава» у зоні АТО купатимуться в ополонці. Такими планами і самі правоохоронці, і їх командування поділилися із журналістами, відправляючись на чергову ротацію. На свято Водохреща захисники вже пірнали у водойми, тож, якщо не опиняться у чистому полі, обіцяють підтримати традиції і цьогоріч.

15 січня 2016, 16:56

Податківці закликають звернути увагу на нововведення по податку на доходи фізичних осіб

Податківці Полтави закликають звернути увагу на нововведення по податку на доходи фізичних осіб. За зміненою ставкою буде оподатковуватися ряд доходів, серед яких – заробітна плата, доходи від оренди, виграш у лотерею, благодійна допомога та інші. З чого ще стягуватимуть податки, дивіться далі.

15 січня 2016, 17:00