Архів новин за 14.01.2016

У Галереї АРТ-місія відкрилася виставка робіт художника Анатолія Лавренка

У Галереї актуального мистецтва АРТ-місія відкрилася виставка робіт художника Анатолія Лавренка. Митець презентував 20 своїх нових полотен. Експозиція отримала назву «Білі барви натхнення». Яку мету переслідував автор, влаштовуючи її, – у нашому наступному сюжеті.

14 січня 2016, 17:43

Тільки один українець зі ста збирався зустрічати Новий рік за кордоном

Тільки один українець зі ста збирався зустрічати Новий рік за кордоном. Статистикою діляться інтернет-ресурси. Решта співвітчизників надає перевагу звичній атмосфері: 70% на свята залишились вдома. Із тих же, хто і вирішив податися подорожувати, багато перейшли на патріотичний відпочинок. І пов'язано це не тільки з економічною складовою.  

14 січня 2016, 17:45

На понад 300 тисяч гривень збідніла держава через дії лісових браконьєрів

На понад 300 тисяч гривень збідніла держава через дії лісових браконьєрів на Полтавщині. Група осіб у Кременчуцькому районі незаконно вирубала близько 50 дерев цінної породи дуба. Чи вдалося правоохоронцям затримати порушників – знають наші кореспонденти.

14 січня 2016, 17:45

Моральні закони не діють: у місті не зважають на прохання атовців припинити феєрверки

Наші земляки, які щойно повернулися із зони АТО, відчувають депресію, бо на мирній території не розуміють: поруч – війна. Найбільше атовців засмучують феєрверки, вони нагадують гради і змушують щоразу здригатися. Більше про це – у сюжеті Марини Мольки.

14 січня 2016, 17:47

Висвітлювати діяльність Полтавської міської ради та виконкому стає все складніше

Висвітлювати діяльність Полтавської міської ради та виконкому стає все складніше. Принаймні, так думають журналісти нашої Студії, адже у 99 випадках зі 100 прохання про інтерв'ю закінчується відповіддю прес-служби «пишіть запит». Юристи вважають це показником непрозорості влади. Юлія Козіна – далі.

14 січня 2016, 17:54

Мороз міцнішає, ноги слабшають

Мороз міцнішає, ноги слабшають. З погіршенням погодніх умов пересуватися містом стає проблематичніше. Поєднується декілька факторів: мінусова температура плюс не завжди ретельно прибрані тротури. Які поради дають фахівці, аби уникнути травмування під час ожеледиці, дивіться далі.

14 січня 2016, 17:55

В Україні від ускладнень після грипу померло більше 35 людей

Українці мруть від грипу. Болячка косить одеситів, киян та донеччан. У столичних школах із 16-го січня через недугу вводять карантин, обмежують і проведення публічних заходів. Яка ситуація у Полтаві – дізнавалися наші кореспонденти.

14 січня 2016, 17:57