Архів новин за 13.01.2016

Українців чекає здорожчання пива, слабоалкогольних напоїв, горілки

Українців чекає здорожчання пива, слабоалкогольних напоїв, горілки, кріплених вин та шампанського. З початку цього року ставка акцизного податку зросла на декілька груп товарів. На спирт - в півтора рази, на пиво - вдвічі, на слабоалкоголку - втричі. Плюс здорожчають і цигарки.

13 січня 2016, 17:14

Лунали щедрівки цього вечора і на студії «Місто»

Лунали щедрівки цього вечора і на студії «Місто». Із прийдешнім святом Старого Нового року працівників телевізійного цеху вітали вихованці школи «Паросток». Щедрували, співали, бажали щастя і злагоди. 

13 січня 2016, 17:16

Ялинко, прощавай!

Ялинко, прощавай! У Полтаві офіційно завершили різдвяно-новорічні свята. Як свідчення цього - закриття головної ялинки міста. На закуску - полтавцям залишили традиційне для Маланки пригощання варениками.

13 січня 2016, 17:17

У Полтаві влаштували свято для дітей, які виховуються у сім'ях переселенців та учасників АТО

На Меланки у Полтавському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді влаштували свято для дітей, які виховуються у сім'ях переселенців та учасників АТО. В організації останнього допомагали працівники обласної бібліотеки імені Котляревського. Побували на заході і наші кореспонденти.

13 січня 2016, 17:20

Щедрий привіт: полтавці накрутили та наварили шість сотень вареників і відправили їх у дорогу

Полтавці варять вареники. Не собі, а іншим. За чотири години приготували близько 600 штук. Їжа не для продажу, кажуть кухарі, хоча й приправлена щедрівками та добрим настроєм. На якій незвичній кухні місили та ліпили святкову вечерю 13 січня і кому вона призначалась – дивіться далі.

13 січня 2016, 17:22

Водії з трьох областей змагалися у спортивному спринті Snow Attack Series

Водії з трьох областей випробовували себе та свої автівки під час гонок зі спортивного спринту Snow Attack Series. Протягом двох днів 25 учасників змагалися, хто кращий. Водії проходили дистанцію, ускладнену поворотами та розворотами. Обов'язкова умова – все має відбуватися на снігу. Як пройшли змагання – дивіться у наступному сюжеті.

13 січня 2016, 17:24

Викрав автомобіль, щоб доїхати до себе додому

Викрав автомобіль, щоб доїхати до себе додому. На Полтавщині чоловік незаконно заволодів чужим транспортним засобом, а потім сховав його у лісопосадці. Порушника закону затримали правоохоронці.

13 січня 2016, 17:26

Атовці можуть залишитися без безкоштовного проїзду у громадському транспорті

Атовці можуть залишитися без безкоштовного проїзду у громадському транспорті. Справа – у державному бюджеті на 2016, який прийняли поспіхом о 4 ранку 25 грудня. У ньому визначили, що органи місцевого самоврядування самостійно вирішують за рахунок власних коштів, хто не платитиме в автобусах чи тролейбусах. Та деякі перевізники вирішили, що пільги взагалі скасовано. Як вирішували цю проблему в нашій області – дивіться у наступному сюжеті.

13 січня 2016, 17:27