Архів новин за 12.01.2016

Православні з Полтави та області влаштували святковий концерт на сцені ПД «Листопад»

Свята продовжуються. 10 днів від 7 до 17 січня називаються святкАми. У народі в цей період повелось ворожити на майбутнє. Віруючі ж радіють Різдву, святкують Василя та готуються до Водохреща. Православні з Полтави та області влаштували святковий концерт на сцені палацу дозвілля «Листопад».

12 січня 2016, 16:30

У Полтаві провели відкриті змагання з радіозв'язку

У Полтаві провели відкриті змагання з радіозв'язку «Зірочки ефіру – 2016». Дійство проходило у Музеї військ зв'язку. Представники дитячих колективних радіостанцій і радіогуртків демонстрували свої знання на практиці, використовували позивні і виходили на зв'язок з наставниками та однолітками. За процесом спостерігали наші кореспонденти.

12 січня 2016, 16:31

Громадські роботи як засіб додаткового заробітку

Громадські роботи як засіб додаткового заробітку. Торік до них долучилися близько півтори тисячі осіб, які перебувають на обліку в міському центрі зайнятості. Останні переважно виконували підсобну роботу на об'єктах соціальної сфери та займалися благоустроєм території міста. 

12 січня 2016, 16:32

Інспекція з благоустрою штрафує за неприбирання снігу та криги

Якщо біля магазину, підприємства чи іншої організації не розчищено сніг або лід – Інспекція з благоустрою має право стягнути до 1700 гривень штрафу. Рейди з виявлення порушників нині тривають вулицями міста. На одному з таких побували і наші кореспонденти.

12 січня 2016, 16:34

Полтавець власним транспортом рятує людей від снігопаду

Полтавця не влаштувало, як чистять сніг у місті, тож він взявся за це сам. На боротьбу з негодою чоловік кинув важку артилерію – техніку, яку має у власному господарстві. Хто цей дивак, як полтавці поставилися до такого вчинку і що ним хотів сказати активіст – знають Інна Безугла та Сергій Сепітий.

12 січня 2016, 16:35

Перша у 2016-му машина для АТО

Перша у 2016-му машина для АТО. У вівторок її відправили з Полтави, від Свято-Успенського собору. Волонтери викупили автівку, відремонтували, перевірили на міць і віддали у руки бійців. А вже рятувати життя своїх побратимів на Схід на транспортному засобі вирушили не тільки полтавці, а й військові з інших областей України.

12 січня 2016, 16:56