Архів новин за 11.01.2016

Вертепи, колядки, коза і дощ

Вертепи, колядки, коза і дощ. Так пройшли Різдвяні свята у нас в місті. Не дивлячись на негоду, яка вирувала декілька днів поспіль, творчі колективи Полтавщини влаштували фестиваль театралізованого вертепного дійства «Різдвяна феєрія».

11 січня 2016, 18:42

Герої живуть поруч

Герої живуть поруч: 10 січня свій 95-річний ювілей відзначив наш земляк, учасник Другої світової Андрій Петренко. Андрій Костянтинович має багато відзнак, з-поміж найцінніших – медаль «За відвагу», яку отримав за участь у боях під Сталінградом. Щоправда, її вручили майже через сорок років після тих кривавих подій. Ветеран має відмінну пам'ять, не вживає алкоголю і любить пожартувати. З подробицями – Марина Молька.

11 січня 2016, 18:43

Моторошна історія у Лохвицькому районі

Моторошна історія у Лохвицькому районі: чоловік вбив свого товариша, а потім відвіз його тіло на цвинтар. Там його і знайшла поліція. Подробиці цього зухвалого вбивства – у наступному сюжеті.

11 січня 2016, 18:45

Негода принесла на Полтавщину ряд катаклізмів місцевого масштабу

Негода принесла на Полтавщину ряд катаклізмів місцевого масштабу. Внаслідок обледеніння мереж майже добу на Полтавщині без електропостачання залишалося 72 населених пункти. Ожеледиця стала причиною 6 ДТП з потерпілими, в яких 8 людей травмовано та 1 загинула. Це призвело до необхідності обмеження руху громадського транспорту як дорогами місцевого значення, так і трасою Київ-Харків-Довжанський. На цьому наслідки приходу зими не закінчилися. Про них – далі у нашому сюжеті.

11 січня 2016, 18:46

Особливо уважними в негоду мають бути водії

Особливо уважними в негоду мають бути водії. Під час снігопадів в автомобілі необхідно мати елементарні предмети, які можуть врятувати в разі виявлення надзвичайної ситуації. Дехто з водіїв останніми вихідними це проігнорував, і як результат – опинився в снігових заметах. Вибратися звідти їм допомагали рятувальники та працівники «Облавтодору».

11 січня 2016, 18:47

Снігопади змінюються дощем

Снігопади змінюються дощем. Така погода за останні дні вже стала звичною для полтавців. Потепління, за прогнозами синоптиків, варто очікувати і завтра. А от як реагують на сніг та ожеледицю мешканці нашого міста та як ліквідовують наслідки – дізнавалася Юлія Козіна.

11 січня 2016, 18:49