Архів новин за 8.09.2015

У Полтавському Краєзнавчому музеї відкрилася виставка однієї картини

Виставка однієї картини відкрилася у Полтавському Краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського. Презентував її відомий митець, Заслужений художник України Володимир Бенфіалов. Для цієї експозиції він обрав символічну для себе картину. Яку саме – дивіться у наступному сюжеті.

8 вересня 2015, 17:29

1800 юних полтавців зможуть цього року віднайти себе у ПДЮТ

1800 юних полтавців зможуть цього року віднайти себе у Палаці дитячої та юнацької творчості. Задля цього у закладі функціонує маєже пів сотні різноманітних гуртків, які презентували на Дні відкритих дверей. Як це було – дивіться у наступному сюжеті.

8 вересня 2015, 17:36

Полтавським танцівникам грузини аплодували стоячи

Полтавським танцівникам грузини аплодували стоячи. Днями з Грузії додому повернулися вихованці хореографічного колективу «Арабески». Більше тижня дівчата знайомилися з тамтешньою культурою та історією. Як приймала їх грузинська сторона, дізнавалися наші кореспонденти.

8 вересня 2015, 17:40

Плюс один: ще один відомий полтавець офіційно заявив, що йде у мери

Юрій Бублик йде на вибори мера Полтави. Про це сьогодні заявили на прес-конференції представники Всеукраїнського об'єднання «Свобода», проведеною за його участі. До речі, і сама політична сила візьме участь у боротьбі за крісла у міській раді. Якими принципами керуватимуться, та що не обіцяють, а гарантують зробити – знає Юлія Козіна.

8 вересня 2015, 17:42

Викраданням машин у Полтаві займалися студенти

Хто викрадав у Полтаві машини та «чистив» квартири, що за труп витягли із Ворскли – розкритими справами похизувався начальник обласної міліції Олег Бех перед журналістами. А ще розповів про боротьбу із наркотиками,  гральним бізнесом та браконьєрством і набір у поліцейську службу. На прес-конференції були Олена Ляшенко та Сергій Сепітий.

8 вересня 2015, 17:45

10 років чекали допомоги від міста, але так і не дочекалися

Не лише права пенсіонерів, а й звичайних мешканців полтавських багатоповерхівок відстоює депутат міської ради Олександр Шамота. Так у будинку по вулиці Зигіна, 36 за сприяння посадовця вдалося відремонтувати покрівлю, вода з якої протікала у квартири на останніх поверхах.

8 вересня 2015, 17:47

Війна за воду

Війна за воду. Жителі Нових Санжар просять замінити її із золотої на таку, що доступна звичайним полтавцям. У вівторок в районному суді Полтавської області вдруге намагалися заслухати справу про скасування тарифів на водопостачання. Три жительки Нових Санжар подали у суд на свою селищну раду, бо та ухвалила підвищення вартості відведення і надання води удвічі. Люди говорять: зневірилися в інших органах, і зараз самотужки відстоюють свої права. Хто підтримує простих полтавців нині у їх боротьбі, та чим завершилося це слухання – бачили наші журналісти.

8 вересня 2015, 17:50