Архів новин за 7.09.2015

Центральна виборча комісія України сформувала склад 640 виборчих комісій

Центральна виборча комісія сформувала територіальні виборчі комісії, що здійснюватимуть підготовку та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015, інформує сайт ЦВК. Комісія сформувала склад 640 обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року. Рішення було прийнято після розгляду подань щодо кандидатур до складу відповідних територіальних виборчих комісій місцевих організацій політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України восьмого скликання: ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», Політичної партії «Опозиційний блок», Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», Радикальної партії Олега Ляшка, кандидатури від яких до складу ТВК включаються обов’язково. А також – подань, зареєстрованих у встановленому законом порядку у відповідній адміністративно-територіальній одиниці місцевих організацій політичних партій, кандидатури від яких до складу територіальних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного Центральною виборчою комісією 5 вересня 2015 року, та подання Голови ЦВК, враховуючи, що інші кандидатури до складу цих комісій є відхиленими.

7 вересня 2015, 15:51

В Кременчуці у дворовому туалеті виявили тіло однорічного хлопчика

Більше доби працівники Кременчуцького міськвідділу міліції шукали однорічного хлопчика, який зранку зник зі свого двору на Ревівці в Кременчуці. В неділю 6-го вересня близько 12-ї години тіло зниклої дитини виявили потонувшим у вуличному туалеті, повідомляється на офіційному сайті УМВС Полтавщини. Після чищення туалету асенізаційною машиною працівники міліції вирішили ще раз перевірити мул і докопатися до дна вигрібної ями. В мулі і знайшли труп малюка. За інформацією місцевих ЗМІ, сім'я не мала батька. Мати і два старших сини готовулися до хрестин молодшого сина. В цей час залишений без догляду хлопчик перебував на подвір'ї. У зв'язку з цією подією було відкрите кримінальне провадження за фактом невиконання батьківських обов'язків, що спричинили тяжкі наслідки. Санкція даної статті передбачає обмеження волі на строк від двох до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

7 вересня 2015, 15:53

На вихідних у Полтаві відбувся перший фестиваль дворових ігор

На вихідних у Полтаві відбувся перший фестиваль дворових ігор. «Веселий калейдоскоп» об'єднав кращі дитячі розваги: «класики», стрибки на скакалках, різноманітні ігри з м'ячем, фрісбі, бадмінтон та ще багато цікавого. Участь у них взяло кілька сотень полтавців та гостей міста. Приєдналася до фестивалю і наша знімальна група.

7 вересня 2015, 17:07

У Полтавському ляльковому театрі – новий сезон

Прем'єра, постановки від приїжджих режисерів та еко-вистава: у Полтавському ляльковому театрі – новий сезон. Його відкрили новою виставою для найменших глядачів. Окрім того, театрали обіцяють цікавинки до Нового року та акції-знижки.

7 вересня 2015, 17:09

Близько 200 дітей пільгових категорій на початку нового навчального року отримали канцелярські набори

Близько 200 дітей пільгових категорій на початку нового навчального року отримали канцелярські набори. Традиційно у перших числах вересня у Полтаві відбувається благодійна акція «Школярик». На ній зазвичай підбивають підсумки літнього відпочинку малечі та дають веселий старт навчальному року.

7 вересня 2015, 17:10

23 вересня в Полтаві стартує відбір в нову поліцію

23 вересня в Полтаві стартує відбір в нову поліцію. Планується набрати дві сотні чоловік. У зв'язку з цим до обласного центру завітала робоча група Консультативної місії Європейського Союзу. Фахівці працюють над реформуванням сектору цивільної безпеки в Україні, відтак напередодні відбору вивчають роботу окремих підрозділів міліції.

7 вересня 2015, 17:16

У першу неділю вересня в Україні відзначили День підприємця

У першу неділю вересня в Україні відзначили День підприємця. Кращих представників бізнесу Полтавщини вітали в обласній державній адміністрації. Як зазначалося, саме підприємці створили у регіоні 200 тисяч робочих місць, вони забезпечують стабільні надходження до бюджету та допомагають українській армії. 

7 вересня 2015, 17:17

Партія «Відродження» заявила про участь у виборах

Більш ніж 10 тисяч кандидатів в депутати різних рівнів, кандидатів в мери міст та на посади сільських голів. Лідери політичної партії «Відродження» офіційно заявили про свою участь у виборах 25 жовтня. Які козирі має ця політична сила та у чому бачить своє першочергове завдання – дивіться далі.

7 вересня 2015, 17:19

Головний податківець Полтавщини катав голову обласної ради на старенькому УАЗику

На старенькому УАЗику голову обласної ради катав... головний податківець Полтавщини. Так чиновники протестували відремонтовану автівку, яку оновили спільними силами для потреб наших бійців. Крім машини, посприяли податківці і в ремонті підстанції та бензопили.

7 вересня 2015, 17:20

На рідну землю повернулися бійці восьмої окремої авто-санітарної роти

На рідну землю повернулися бійці восьмої окремої авто-санітарної роти. На передовій вони пробули рік і два місяці. Вдома їм влаштували теплу зустріч сім'ї, друзі та близькі. З квітами, прапорами та жовто-синіми кульками на площі біля Полтавської облдержадміністрації вони вітали своїх героїв із поверненням.

7 вересня 2015, 17:21