Архів новин за 4.09.2015

Студенти ПУЕТ навчатимуться у ТРЦ "Київ"

Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі навчатимуться у торгово-розважальному центрі "Київ". Сьогодні керівництво цих двох, на перший погляд, різних установ підписало угоду про співпрацю над єдиним проектом. Аналогічної діяльності, говорять організатори, у нашій країні ще ніхто не проводив. 

4 вересня 2015, 18:08

Першовідкривачу родовищ української нафти і газу Валентину Каменському - 95 років

6 вересня 95 років виповниться одному із першовідкривачів родовищ української нафти і газу, кандидату геолого-мінерологічних наук, фахівцеві у сфері пошуку, розвідки та розробки нафти і газу - Валентину Каменському. Він перший, хто знайшов родовища на Полтавщині, було це у середині минулого століття. Нині ж їх в області більше 70-ти. Не зважаючи на поважний вік Валентин Павлович має добру пам'ять, тож розповів нашим кореспондентам багато цікавого.

4 вересня 2015, 18:14

Децентралізація. Чого чекати полтавцям?

На Україну чекають масштабні зміни, і вони вже розпочалися. Децентралізація, яку нині проводять у державі, передачає передачу повноважень та бюджетів від державних органів органам місцевого самоврядування. А отже, різні дозволи, реєстрації і посвідчення можна буде отримувати на місцях, а інвестиції залучатимуть не чекаючи дозволу з Києва. Головними, хто контролюватиме владу на місцях, стануть люди. Це в ідеалі. Нині ж частина експертів вважає, що громади не готові взяти на себе управління, через це на місцях буде хаос і корупція. 

4 вересня 2015, 18:17

Правоохоронці спалили 15 мільйонів гривень

На Полтавщині прямо посеред полів із соняшником росли кущі конопель. Правоохоронці виявили близько шести з половиною тисяч таких рослин. За цінами "чорного" ринку їхня вартість коливається до 15 млн гривень. Наркотичні речовини вилучили та знищили.

4 вересня 2015, 18:21

Депутатів Полтавської обласної ради відкличуть за прогули

До місцевих виборів в Україні готуються і громадські організації. Зокрема рух "Чесно" зайнявся моніторингом виконання своїх посадових обов'язків нинішніми депутатами обласних, районних та міських рад по всій Україні. Зокрема у дослідженні звертали увагу на відсоток відвіданих засідань сесії та постійних комісій. Згідно із результатами моніторингу, своїх депутатських мандатів за прогули мали б позбутися більше третини обранців Полтавської обласної ради.

4 вересня 2015, 18:24

Полтавський нардеп завів арабського жеребця

Автомобілі преміум-класу, вечеря у дорогому ресторані, відпочинок на елітних курортах та арабський жеребець. Такий спосіб життя приписують народному депутату Сергію Капліну. Провокаційні буклети з дискредитацією лідера «Партії простих людей» днями почали поширювати серед полтавців.

4 вересня 2015, 18:25

Полтавці чекають комунальщиків роками

Затоплений підвал, аварійний дах, зламаний ліфт або інша житлова проблема для містян не новина. На жаль, людям часто доводиться чекати тижнями, а іноді - роками, доки комунальні підприємства, що мають опікуватись будинками, знайдуть кошти та проведуть необхідний ремонт.

4 вересня 2015, 18:35

Офіс будівельної компанії затоплює каналізаційними стоками

Вже два тижні поспіль офіс однієї з будівельних компаній затоплює через несправні комунікації. Через це на стінах  утворився грибок та почала сипатися штукатурка. Подібними проблемами має займатися ОСББ, де розташовується компанія, впевнені працівники останньої. Ймовірно іншої думки - голова ОСББ. Принаймні на контакт з працівниками офісу він не йде.

4 вересня 2015, 18:38