Архів новин за 30.09.2015

Сьогодні віряни вшановують пам'ять святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

Сьогодні віряни вшановують пам'ять святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Ці жінки за віру у Христа віддали життя. Відтак церква не забуває про вчинок матері з дочками і щороку 30 вересня віряни приходять до храмів, аби вшанувати святих.

30 вересня 2015, 17:01

Знову кращі

Знову кращі. Полтавська команда виборола перші місця на Відкритій спартакіаді для людей із обмеженими можливостями. Вони обігнали команди 22 областей та спортсменів із Молдови. Їх урочисто привітали в облдержадміністрації.

30 вересня 2015, 17:02

Правильно реагувати на вигук «Слава Україні!» навчилися навіть собаки

Правильно реагувати на вигук «Слава Україні!» навчилися навіть собаки. У Полтаві живуть чотирилапі учасники АТО, які знають, що значить – чергування на блок-постах та зачистка території, і яким довелося освоїти нові види зброї та вибухових речовин. Про них – наш наступний сюжет. 

30 вересня 2015, 17:03

Депутати готуються до останньої сесії цього скликання

Депутати готуються до останньої сесії цього скликання. Відбудеться вона уже 2 жовтня, а доти у комісіях розбирають питання, які виноситимуть на голосування. Чимало з них стосується паливно-енергетичного комплексу в області. В якому напрямку розвиватиметься ця галузь – дивіться у наступному сюжеті.

30 вересня 2015, 17:11

На Полтавщині реалізують німецько-український проект «Реформування адміністративних послуг на Сході України»

На Полтавщині реалізують німецько-український проект «Реформування адміністративних послуг на Сході України». Його завдання – поліпшити умови надання муніципальних послуг населенню, зокрема, комунальних та адміністративних, а також співробітництво між міськими, селищними та сільськими громадами області. Саме про це йшлося на засіданні Координаційної ради за участю іноземних партнерів.

30 вересня 2015, 17:12

В Україні немає непублічних міст

В Україні немає непублічних міст. Такого висновку дійшли експерти, оцінюючи відкритість органів місцевого самоврядування. Другий рік поспіль соціологи досліджували публічність міського голови та депутатів за різними критеріями. Результатами роботи першими поділилися із журналістами. Які дві новини про Полтавську міську раду у всеукраїнському вимірюванні Індексу публічності розповіли нашим кореспондентам – дивіться далі.

30 вересня 2015, 17:13

Відремонтували, та чи надовго,,,

Нещодавно відремонтованому «серпантину» на Червоному Шляху громадський діяч Сергій Чередніченко дає від сили рік-два. Це – максимальний термін, який може прослужити нове асфальтне покриття. І все, говорить Сергій Чередніченко, через те, що ремонт дороги має помітні вади. Які саме – дивіться далі.

30 вересня 2015, 17:14

Європейці навчали полтавців як жити

До Полтави завітали експерти з Польщі та Німеччини. Команда у складі шести молодих науковців провела низку зустрічей із молоддю: школярами, студентами, представниками громадських організацій. Актуальні проблеми суспільства та можливі шляхи їх вирішення обговорювали у рамках проекту «Європа у валізі».

30 вересня 2015, 19:07

Кандидати на посаду мера Полтави досі можуть піаритися на імені Анатолія Кукоби

Кандидати на посаду мера Полтави досі можуть піаритися на імені Анатолія Кукоби. Сьогодні відбулося чергове судове засідання за позовом доньки екс-очільника міста Анни до громадської організації «Нова Полтава» та її голови Лева Жиденка. Останній, за словами позивача, будував свою передвиборчу агітацію на заслугах Анатолія Тихоновича без дозволу рідних. Та рішення про заборону використання доки винести не вдалося. 

30 вересня 2015, 19:12