Архів новин за 3.09.2015

Оркест заграв на честь закінчення наймасштабнішої війни ХХ століття


Згадували про учасників АТО на заході, який отримав символічну назву - "У хвилини миру". Присвятили його до 70-ї річниці закінчення Другої світової війни.  2 вересня 1945 року був підписаний акт капітуляції між військами союзників з одного боку і урядом Японії - з іншого. У Полтаві цю дату відзначили концертом Полтавського симфонічного оркестру, який працює у складі обласного театру імені Гоголя. 

3 вересня 2015, 17:35

З квітами, прапорами та гарячими обіймами Полтава зустріла демобілізованих бійців АТО

До Полтави повернулися демобілізовані бійці АТО. Теплу зустріч для них влаштували на площі поблизу облдержадміністрації. Деякі з АТОвців не бачилися зі своїми сім'ями близько року. Нині, кажуть, звикатимуть до мирного життя у родинному колі. Перші сльози після довгої розлуки, міцні обійми з дружинами та дітьми українських героїв - зафільмувала наша знімальна група. 

3 вересня 2015, 17:40

Браконьєри "вполювали" риби на 18 тисяч гривень

Забороненими знаряддями лову браконьєри "полювали" на рибу у Комсомольському районі. Електровудками правопорушники впіймали представників водної фауни на суму понад 18 тисяч гривень

3 вересня 2015, 17:43

В Глобинському та Оржицькому районах горять десятки гектарів площі

Не встановлені  остаточні причини пожеж торфових покладів у Глобинському та Оржицькому районах. Тут горять десятки гектарів площі. Скоріш за все, пояснюють рятувальники, займання провокує місцеве населення, що спалює очерет аби створити нові пасовища для домашніх тварин. 

3 вересня 2015, 17:45

Переселенці знайшли собі приміщення за 1 гривню

Переселенці знайшли собі приміщення за 1 гривню. Вчора по вулиці Героїв Сталінграду відбулося відкриття Центру громадської організації «Небайдужі жінки Донбасу». В закладі працюватимуть переселенці, які надаватимуть послуги соціального, юридичного та психологічного напрямку.

3 вересня 2015, 17:48

За борги за воду доведеться віддати автомобіль

За борги за воду доведеться віддати меблі, техніку, а то й автомобіль. Комунальне підприємтсво «Полтававодоканал» разом з державними виконавцями ходять по квартирах боржників та арештовують рухоме майно.

3 вересня 2015, 17:51

Через ями на дорозі, що веде до єврейського кладовища, покійники випадають з машин

Через глибокі ями на міських дорогах трапляється так, що покійники випадають з машин. Про одну з таких ситуацій розповідають мешканці вулиці Панфілова, що веде до єврейського кладовища. Подекуди глибина ям тут сягає 15 сантиметрів.

3 вересня 2015, 17:53

Банери, які закликають полтавців не продавати власну совість за цукор, зірвали та вивезли

Банери, які закликають полтавців не продавати власну совість за цукор, що розмістив громадський діяч Сергій Чередніченко, сьогодні вранці нещадно зірвали і вивезли. Кому заважають антирекламні плакати партії "Совість України" читайте далі.

3 вересня 2015, 18:10

Міська влада планує припинити фінансування дитячих юнацьких спортивних шкіл

Вже з наступного навчального року спортсмени ризикують втратити свої приміщення для тренувань. Міська влада планує припинити фінансування дитячих юнацьких спортивних шкіл. На які важливіші потреби розраховують вкласти кошти з міського бюджету читайте далі.

3 вересня 2015, 18:13

Міська влада відмиває гроші на встановленні зупинок?

Скільки насправді коштує зупинка в центрі міста? За кошторисом міської ради , вартість навісу та лав, які нещодавно встановили біля кінотеатру імені Котляревського, - 45 тисяч гривень. Натомість громадські діячі стверджують: нова зупинка тягне максимум на 20 тисяч. 

3 вересня 2015, 18:21