Архів новин за 28.09.2015

Користувачі бібліотек з усієї області створили «Оберіг для бійця»

Користувачі бібліотек з усієї області створили «Оберіг для бійця». Саме таку назву отримала збірка творчих робіт – віршів, оповідань, есе – учасників конкурсу «Україна починається з мене». В обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара днями вітали його переможців. 

28 вересня 2015, 17:45

Бойові автомати, пістолети, бомби, розтяжки та гранати – у Корпусному парку

Бойові автомати, пістолети, бомби, розтяжки та гранати – у Корпусному парку. А до цього не одна машина з фахівцями-надзвичайниками, ДАІшниками, вибухотехніками та спецпризначенцями. В епіцентрі дійства у суботу в самому центрі Полтави опинился діти. Навіть більше – вони відшуковували міни та гасили займання. Таким чином  нестандартний національний проект «Місто професій» відбувся і в Полтаві.

28 вересня 2015, 17:46

У Полтаві... складали пазли

У Полтаві... складали пазли. У дитячу гру вийшли побавитися дорослі. Складали герб Полтави. У такий спосіб, кажуть, хотіли показати, що роль кожної людини в житті міста – важлива. 

28 вересня 2015, 17:48

П'ять мешканців Полтави і області викрадали дороговартісні велосипеди та здавали їх у ломбард за безцінь

П'ять мешканців Полтави і Полтавської області викрадали дороговартісні велосипеди та здавали їх у ломбард за безцінь. На рахунку цих зловмисників – більше двадцяти крадіжок двоколісних. Як правоохоронцям вдалося їх затримати – дивіться у наступному сюжеті.

28 вересня 2015, 17:50

Півтори сотні дітей у полтавському селі отримали майданчик для ігор

Півтори сотні дітей у полтавському селі отримали майданчик для ігор. П'ять років, розповідають батьки, вони не могли вирішити проблему. Адже зібрати кошти, щоб облаштувати самостійно дитячий майданчик, було надзвичайно накладно для жителів села Гаркушенці у Миргородськом районі. Здійснити мрію місцевих мешканців допомогли активісти команди партії «Відродження».  

28 вересня 2015, 17:51

Полтавському товариству сільського господарства – 150 років

Полтавському товариству сільського господарства – 150 років! Цей поважний ювілей урочисто святкують на державному рівні. У Полтаві з нагоди 150-річчя відбулося спецпогашення ювілейної марки, а також у Краєзнавчому музеї влаштували виставку, присвячену історії заснування товариства, його активним діячами та їхнім досягненням, які того часу зробили справжній прорив в аграрних науках.

28 вересня 2015, 17:52

Афганці Полтави вшанували свого побратима, який загинув наприкінці вересня 33 роки тому

Афганці Полтави вшанували свого побратима, який загинув наприкінці вересня 33 роки тому. Сергію Коротуну, коли його відправили воювати, було всього 18. Його смертельно поранили в одному із перших боїв. Зараз у Полтаві є меморіальна дошка та графіті на домі, де живуть батьки Сергія. Там і зібралися воїни, родичі та пересічні полтавці.

28 вересня 2015, 17:53

Полтавські санітари повернулися з поля бою

Полтавські санітари повернулися з поля бою. Підрозділ восьмої окремої автосанітарної роти цими вихідними приїхав зі Сходу країни. Більше року чоловіки рятували життя солдат на різних позиціях Донеччини.  

28 вересня 2015, 17:55

Якісні юридичні послуги отримати можна, і навіть безкоштовно

Якісні юридичні послуги отримати можна, і навіть безкоштовно. Такими справами займаються у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги та у чотирьох аналогічних міських центрах нашої області. Аби донести цю інформацію до населення Полтавщини, представники цих організацій провели вуличне інформування.

28 вересня 2015, 17:57

Захисники Кернеса звинувачують Авакова у втручанні у діяльність полтавського суду

Суд у справі Геннадія Кернеса вкотре перенесений. Але такому рішенню передувало майже 6-ти годинне засідання. Всі учасники процесу були присутні, відтак розглянули декілька клопотань як зі сторони захисту, так і зі сторони обвинувачення. Про що говорили у залі суду – дивіться у наступному сюжеті.

28 вересня 2015, 17:58