Архів новин за 24.09.2015

У Полтаві виставили давні рушники із приватних колекцій

Вишиті рушники, які зібрали по полтавських колекціонерах, виставили у Духовно-культурному центрі імені Паїсія Величковського. Найдавніший рушник експозиції датований кінцем 19 століття. Дослідники кажуть: їх можна читати, як книгу, але не всі. Трохи рушникових секретів вивідали наші журналісти.

24 вересня 2015, 19:02

Старість вдома не застане – під Полтавою змагалися ветерани зі спортивного туризму

Старість вдома не застане – під Полтавою днями змагалися ветерани зі спортивного туризму. Декому пішов 8 десяток, проте як вони відпочивають – можуть позаздрити й молоді. Таким пенсіонерам є що згадувати і про що розповідати дітям. Переконалися в цьому й Олена Ляшенко та Антон Старишко.

24 вересня 2015, 19:04

Понад 30 мотоциклів та 30 автівок єдиною колоною проїхалися вулицями Полтави

Понад 30 мотоциклів та 30 автівок єдиною колоною проїхалися вулицями Полтави. Пробіг влаштували до Дня міста. Основна мета – знайти спільну мову між водіями цих видів транспорту, оскільки останнім часом значно зросла кількість ДТП за участі саме мотоциклістів.

24 вересня 2015, 19:07

Дуби – на продаж

Заради власної вигоди група осіб у Глобинському районі спилювала багаторічні дуби. Вивезення дороговартісної деревини не залишилося непоміченим правоохоронцями. За оцінками експертів, лісові браконьєри завдали державі збитків на 600 тисяч гривень.

24 вересня 2015, 19:09

Відколи почалась неоголошена війна у зоні АТО, загинуло 120 мешканців Полтавщини

Відколи почалась неоголошена війна у зоні АТО, загинуло 120 мешканців Полтавщини. Нині їх родини, як і сім'ї тих, хто зараз виконує свій військовий обов'язок, потребують соціального захисту. Про це йшлося на засіданні профільної комісії обласної ради. Про оздоровлення атовців та їхніх рідних – далі у нашому сюжеті. 

24 вересня 2015, 19:10

Земельна плутанина

Земельна плутанина. Чорноземи у полтавських селах залишаються невизначеними. В обласній раді говорять: вони й досі чітко не розділені на комунальні та приватні. А окремі села взагалі не мають своїх меж. Це попри те, що за законодавством, процес розмежування в країні розпочали ще 25 років тому. Проблему цього тижня обговорювали під час комісії з питань аграрної політики в обласній раді.

24 вересня 2015, 19:13

24 вересня день народження відзначає Полтавський науково-дослідний інститут свинарства

24 вересня день народження відзначає Полтавський науково-дослідний інститут свинарства. Його відкрили 85 років тому як єдиний на весь Союз науково-дослідний заклад галузі. Із шести порід свиней, виведених в Україні, 4 з’явилися стараннями полтавських спеціалістів. Свій ювілей інститут свинарства відзначив міжнародною конференцією.

24 вересня 2015, 19:15

Учасники АТО отримають допомогу від громадських організацій та юристів

Учасники антитерористичної операції отримають допомогу від громадських організацій та юристів. Сьогодні у стінах Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги вони підписали 9-сторонній меморандум про співпрацю.

24 вересня 2015, 19:19

Реформувати полтавську міліцію допомагатимуть європейські експерти

Європейські експерти консультуватимуть полтавців у реалізації пілотного проекту з реформування міліції. Про це йшлося на нараді у губернатора Валерія Головка. Очільник області зустрівся із представниками Консультативної місії ЄС та обговорив з ними шляхи подальшої співпраці.

24 вересня 2015, 19:21