Архів новин за 23.09.2015

У 3-ій школі Полтави відкрили кабінет української літератури

У 3-ій школі Полтави, одному з найстаріших навчальних закладів області, відкрили кабінет української літератури. Приміщення школи, яке у 1861 році побудували для чоловічої гімназії, досі в гарному стані і оснащене усім необхідним, щоб діти йшли в ногу з часом. Про традиції та відомих випускників закладу, серед яких – і Микола Гоголь, тут теж не забувають. Для них у кабінеті літератури відвели окреме місце.

23 вересня 2015, 17:00

У Ленінському районі для дітей до Дня міста влаштували свято

З нагоди свята визволення міста в Полтаві порадували дітлахів в особливих життєвих обставинах. Їх катали на кареті, годували смачненьким та дарували подарунки. Люди, які це влаштували, знайшлися у Ленінському районі міста.

23 вересня 2015, 17:01

Депутати визначилися із тим, хто буде у складі поліцейської комісії

На розгляд сесії винесуть і питання, які обговорювали на комісії з питань забезпечення законності та правопорядку. Одне з них – звернення громадськості щодо порушень під час проведення конкурсу на посаду гендиректора комунального підприємства «Полтаватеплоенерго». Депутати зійшлися на тому, що робити юридичний аналіз можуть правоохоронні органи, відтак порадили звернутися до прокуратури. Ще одна непрозора процедура, зазначає Олег Підгорний, відбулася під час виділення коштів для проведення аудиту щодо роботи комунальних підприємств.

23 вересня 2015, 17:07

Народні обранці говорили про долю комунальної установи «Олімпійські надії»

Про долю комунальної установи «Олімпійські надії», на базі якої тренується більше 130 спортсменів, йшлося на засіданні профільної комісії обласної ради. Щоб спортсмени не мерзли, на встановлення системи опалення у тренажерних залах потрібно спрямувати 400 тисяч грн. Ці кошти планують виділити з обласного бюджету.

23 вересня 2015, 17:09

Студенти ПДАА пройшли практику у експертів проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Студенти Полтавської державної аграрної академії пройшли практику у експертів проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Результатами своєї роботи вони ділилися на засіданні у Ресурсному центрі зі сталого розвитку, що діє у виші. Чим проект, який покликаний підтримати полтавське село, зацікавив студентів – дивіться у наступному сюжеті. 

23 вересня 2015, 17:10

У Полтаві відбулася конференція міської організації партії «Сила людей»

У Полтаві відбулася конференція міської організації партії «Сила людей». Нова партія, створена громадськими діячами та звичайними людьми, що не були у владі. Партія в своїй діяльності дотримується суворих правил та ретельно перевіряє майбутніх кандидатів. Так кандидатом у мери від партії «Сила людей» може стати лише той, хто не був причетний до корупційних діянь. Політична сила заявляє про рішучі наміри боротися за крісло Полтавського міського голови та депутатів місцевих рад. На конференції кандидатом у мери Полтави делегати одностайно обрали депутата обласної ради Лева Жиденка. 

23 вересня 2015, 17:12

Полтава очікує на приїзд Президента Петра Порошенка

Полтава очікує на приїзд Президента Петра Порошенка. Візит глави держави має відбутися у рамках відзначення 150-річчя з дня заснування товариства сільського господарства Полтавщини. Що це за товариство і куди має їхати Президент, дивіться у наступному сюжеті.

23 вересня 2015, 17:13

Волонтери відправили на фронт унікальну автівку – ЄрАЗ

На фронт передали унікальний автомобіль – ЄрАЗ. Таку пожертву зробила пара пенсіонерів з Полтавського району. Машину завантажили гуманітаркою, освятили та вже відправили хлопцям на передову.

23 вересня 2015, 17:14

У Полтаві презентували унікальний туристичний маршрут

У Полтаві компанія «МТС Україна» відкрила перший в державі маршрут, який можна пройти за допомогою QR-коду. Від Білої Альтанки і до Круглої площі розміщені QR-таблички. За допомогою спеціального додатку ці таблички скануються, і ви отримуєте інформацію про ту чи іншу історичну пам'ятку. Юлія Іващенко – далі.

23 вересня 2015, 17:16

Цьогорічний День міста запам'ятається полтавцям спізненнями на роботу

Цьогорічне покладання квітів до Меморіалу Слави міською владою о 8 ранку призвело до нехарактерних заторів на дорогах. За словами місцевих громадських діячів, така ситуація склалася, бо Олександр Мамай підлаштував під свій графік ушанування пам'яті визволителів Полтави. Куди поспішав на 9.00 мер – знають наші кореспонденти.

23 вересня 2015, 17:28