Архів новин за 22.09.2015

Сотня незнайомців разом заспівали українських пісень під відкритим небом

Сотня незнайомців разом заспівали українських пісень під відкритим небом. Організаторами такого унікального заходу виступила редакція газети «Полтавський вісник». Свідками грандіозної події стали і Юлія Козіна та Євген Чорний.

22 вересня 2015, 17:40

Полтавській спілці художників – 45

У Галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка та в Художньому салоні триває масштабна експозиція. До 45 річниці Спілки художників України представили картини майже всіх її членів. «Багатовимірна», – кажуть про неї митці, бо зібрані воєдино різні стилі, розміри і тематика. 

22 вересня 2015, 17:41

На полтавській сцені актори театру «Голос вогню» вчили глядачів любові до ближнього

На полтавській сцені актори театру «Голос вогню» вчили глядачів любові до ближнього. Вистава «Возлюби» об'єднала кілька творів Лесі Українки християнської тематики. До нашого міста її привіз молодий режисер-постановник Роман Мамонтов. Драматургію у цій виставі поєднали із архаїчними техніками голосоведення, вібраційно-медитативного співу.

22 вересня 2015, 17:44

Американські інновації для українського врожаю

Американські інновації для українського врожаю. У Полтавській державній аграрній академії відкрили представництво компанії, яка займається виробництвом біологічних добавок для грунту та стимуляторів росту рослин на основі органічних матеріалів. У якому напрямку планують співпрацювати полтавські та американські колеги – дивіться у наступному сюжеті.

22 вересня 2015, 17:46

Полтава передсвяткова: у місті продовжуються урочистості до Дня визволення

Полтава передсвяткова: у місті продовжуються урочистості до Дня визволення. У вівторок насичена програма протягом усього дня проходила у Київському районі Полтави. А традиційно із залученням молоді ветерани з самого ранку поклали квіти до пам'ятника Зигіну.  

22 вересня 2015, 17:48

Владу як інструмент досягнення поставлених цілей, а не як джерело збагачення, розглядають у ВО «Свобода»

Полтавська міська організація Всеукраїнського об'єднання «Свобода» презентувала список кандидатів у депутати до міської ради, а також програму кандидата на посаду міського голови Юрія Бублика. Команда «свободівців» складається із 43-х кандидатів, серед них – 12 учасників АТО, представники бюджетної сфери, волонтери і громадські активісти. Детальніше – у наступному сюжеті.

22 вересня 2015, 17:49

Своїх представників у депутати сьогодні представили і в політичній партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

Своїх представників у депутати, але вже до Полтавської міської ради, сьогодні представили і в політичній партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Визначилися в політичній силі і з тим, хто буде претендувати на крісло мера Полтави. Ним став начальник одного із відділів «Укртелекому». Хто саме – дивіться далі.

22 вересня 2015, 17:52

Від Партії «Відродження» висуватимуться 85 представників до Полтавської обласної ради

Від Партії «Відродження» висуватимуться 85 представників до Полтавської обласної ради. Очолив цей список народний депутат України Олег Кулініч. Окрім нього, до кандидатів на зайняття депутатського крісла увійшли керівники приватних підприємств, аграрії, освітяни та лікарі. Прийняли такі рішення під час проведення другого етапу 6 позачергової конференції обласного осередку партії «Відродження».

22 вересня 2015, 17:53

Матч-реванш за вибори 2010 року

Матч-реванш за вибори 2010 року. Андрій Матковський, який висунув свою кандидатуру на мера Полтави, саме так назвав майбутнє волевиявлення. А головним та єдиним конкурентом у них – нинішнього очільника міста. Що може співставити екс-мер нинішньому та чому заручився підтримкою саме пропрезидентської партії – Андрій Матковський розповів журналістам у неформальній обстановці. 

22 вересня 2015, 17:53

Полтавські зупинки можна відремонтувати за 500 гривень

Полтавські зупинки можна відремонтувати за 500 гривень. Принаймні, так зробила Ленінська організація «Партії простих людей» у селищі Вороніна. Окрім цього, представники політичної сили до ладу привели ще й місцеву Алею Слави. Як це було – дивіться у наступному сюжеті.

22 вересня 2015, 17:54