Архів новин за 21.09.2015

Голуби по 1000 гривень, а кролі – по 2 тисячі

Голуби по 1000 гривень, а кролі – по 2 тисячі. А ще малазійські кури, гуси, фазани, павичі та інша птиця. Цими вихідними у парку «Перемога» пройшла виставка-ярмарок декоративних птахів. До Полтави з'їхалися представники з усієї України. Побували там і наші кореспонденти.

21 вересня 2015, 17:25

Роботи всесвітньо відомого художника Ігоря Калінаускаса – знову у Полтаві

Роботи всесвітньо відомого художника Ігоря Калінаускаса – знову у Полтаві! У галереї сучасного мистецтва «Jump» митець презентує свій проект «Обличчя сутності». Він об'єднує більше 20 портретів різних людей, на яких автор розкриває глядачам найпотаємніші куточки людської душі.

21 вересня 2015, 17:27

На Art Food Festі просто неба свою кузню розгорнули полтавські ковалі

/Максим Солодков, коваль
Це скоба, якою кріплять бліндажі на фронті. Ми, ковалі Полтавщини, допомагаємо армії отакими штучками, ну і не тільки. Це один із пунктів/

21 вересня 2015, 17:28

Фестивалили по-європейськи

Фестивалили по-європейськи: у Полтаві вихідними пройшов захід нового формату. Усе, чим може похвалитися місто – від його народних майстрів та артистів до байкерів, ретроавтомобілів, бджолярів та виготовників смакоти, ледь вмістилося на площі біля торгівельно-розважального центру «Київ». До Дня міста там провели АРТ-Фуд-Фест.

21 вересня 2015, 17:30

60-ті знову у моді

60-ті знову у моді. Особливо, серед велосипедистів. Цими вихідними у Полтаві пройшов ретро-велопарад. Дрес-код був тематичний – яскраве вбрання та аутентичні велосипеди. Вулицями міста проїхалося близько півсотні ретро-велолюбителів.

21 вересня 2015, 17:32

У Полтаві розпочали відзначати День визволення міста

У Полтаві розпочали відзначати День визволення міста. У понеділок вранці школярі та ветерани віддали шану полтавським захисникам на Алеї героїв в Октябрському районі. Хвилиною мовчання згадали тих, хто ціною власного життя заплатив за визволення рідного міста.

21 вересня 2015, 17:33

У міській раді пообіцяли: скоро запрацює бюджет для реалізації мрій простих полтавців

Бюджет для реалізації мрій простих полтавців скоро запрацює, пообіцяли у міській раді. Це може бути поява спортмайданчика чи нового парку - що заманеться: аби було для загального користування, набрало необхідну кількість голосів і входило до компетенції органів місцевого самоврядування. Називається нововведення партиципаторний бюжет. Досвіду в Україні поки що немає. Принцип дії пояснили журналістам на прес-конференції. 

21 вересня 2015, 17:34

Перше свято – за останні кілька років

Перше свято – за останні кілька років. У миргородському парку для дітей встановили цілий ігровий комплекс. Під свою опіку це місце взяв народний депутат України, очільник Полтавської обласної організації партії «Відродження» Олег Кулініч. Як змінився парк за останні кілька тижнів і чому таку акцію її активісти називають не разовою, а постійно діючою – дивіться далі.

21 вересня 2015, 17:35

Вісім громадських організацій Полтави об'єдналися для участі у місцевих виборах

На форумі «ЄДНАННЯ» представники восьми громадських організацій підписали меморандум про участь у місцевих виборах. Кандидатом на посаду міського голови від громадськості одностайно обрали Олександра Русіна.

21 вересня 2015, 17:36

Перші пішли: у Полтаві офіційно оголосилися кандидати на мера та у депутати

Стартували. Від понеділка кандидати у депутати місцевих рад та на посади міських, сільських і селищних голів офіційно можуть висувати свої кандидатури. За законом, зелене світло майбутнім обранцям дають за 34 дні до самих виборів. Уже першого дня у Полтаві про свої амбітні плани стати міським головою заявив Андрій Матковський. Хто з відомих полтавців підтримав екс-очільника міста і в якому незвичному місці кандидат зробив офіційну заяву – дивіться у нашому матеріалі.

21 вересня 2015, 17:38