Архів новин за 2.09.2015

Полтавка виготовляє ляльки з кукурудзи

Результати своєї творчості кращі з кращих зазвичай представляють на виставках. У Галереї мистецтв  відкрилися одразу 2 виставки ляльки-мотанки руками дітей. Одна з них - персональна, 15-річної майстрині Ксенії Власенко, на іншій же представлені роботи малечі з особливими потребами.

2 вересня 2015, 17:51

Юні полтавці обирають хореографію та циркове мистецтво

Творчий розвиток - обов'язковий супутник школяра. Так вважають у міському центрі позашкільної освіти, який з початком навчального року також відкрив свої двері для всіх бажаючих. У цьому році отримати додаткову освіту за майже 55 творчими напрямками мають змогу 2000 дітей.

2 вересня 2015, 18:02

Школярі переосмислили бачення і розуміння подій Другої світової війни

 У Полтавській обласній бібліотеці гортали сумні сторінки історії.

2 вересня 2015, 18:05

Німі свідки розказали про війну

70 років тому було покладено край наймасштабнішій війні в історії людства. Цього дня у далекому 45-році на борту лінкора «Міссурі» підписано капітуляцію Японії перед державами-союзниками. Події Другої світової війни змінили життя і долі людей по всьому світу, чи не найбільше лихоліття вони принесли на українську землю. У Полтаві не оминули своєю увагою річниці закінчення цієї війни.

2 вересня 2015, 18:08

60 ДТП за участі дітей сталося в області з початку року

За перше півріччя на Полтавщині сталося близько 60 ДТП за участю дітей. Аби таких випадків було якомога менше, із настанням нового навчального року працівники Державтоінспекції нагадують школярам правила поведіки біля проїжджих частин в місті. Особливу увагу звертають на школи, які знаходяться у безпосередній близькості із пожвавленим рухом транспорту.

2 вересня 2015, 18:13

Студентам відкрили парк та почастували салом в шоколаді

У Полтавській державній аграрній академії відкрили парк для студентів. Тут є спеціально облаштовані зони відпочинку, стіна надії, де можна залишити свої побажання, і звичайно ж, - WI-FI. У парку одразу ж влаштували розваги для першокурсників, щоб вони відчули смак студентського життя і познайомились один з одним. 

2 вересня 2015, 18:15

Цьогоріч в Полтаві планують здати в експлуатацію 80 тисяч квадратних метрів житла

Полтава розшириться. У 2013 році в місті здали 20 тисяч квадратних метрів житла. Наступного року у два з половиною рази більше. А нинішнього запланували звести житлових площ ще більше. Де у Полтаві нині завершується зведення багатоповерхівок, де можна знайти найдешевше житло і яким чином його вартість знизили - читайте далі.  

2 вересня 2015, 18:18

Пенсіонерку під Октябрським райсудом довели до сліз через 12 тисяч гривень

Пенсіонерка розплакалася під адміністративною будівлею аби їй повернули 12 тисяч гривень. Сталося це в Октябрському районному суді міста Полтави, де знаходиться кримінальне провадження, потерпілими у якому виступають вкладники кредитних спілок. Вони вже впродовж багатьох років як один добиваються справедливості від правоохоронних органів, та справа ледь зрушила з місця.

2 вересня 2015, 18:21