Архів новин за 18.09.2015

Полтавські письменники прагнуть видавати літературно-мистецький журнал

Полтавські письменники прагнуть видавати літературно-мистецький журнал. Із відповідним проханням митці звернулися до депутатів обласної ради. Це питання серед іншого розглянули члени комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і інформаційної сфери. 

18 вересня 2015, 17:08

Майбутніх філологів Полтави познайомили із сучасною українською письменницею

Майбутніх філологів Полтави познайомили із сучасною українською письменницею. В обласній бібліотеці імені Котляревського для них влаштували презентацію книжок Лії Щиглової та розмову із нею по скайпу. 

18 вересня 2015, 17:09

В Галереї пройшов майстер-клас «Лідерство у сучасному управлінні»

Науковці знайшли причину того соціального, економічного і політичного розвитку України, який існує нині. Проблема, на думку Олексія Нестулі, у недоліках лідерів, які виконують управлінські функції. Саме цій темі і присвятив ректор ПУЕТу свій майстер-клас для полтавців.

18 вересня 2015, 17:11

Серед надзвичайників пройшли унікальні змагання

Не лише на Полтавщині, а й в Україні вперше відбулися змагання серед надзвичайників з оперативного розгортання та аварійно-рятувальних робіт. За право називатися кращими змагалися 6 команд. Хто ж став кращим та які подарунки отримали – у нашому наступному матеріалі.

18 вересня 2015, 17:12

Вбили, а потім вкинули у річку

Непорозуміння на побутовому грунті, підігріте чималою кількістю алкоголю, коштували чоловікові життя. Двоє безхатьків не поділили жінку, через що один із них наніс товаришеві численні травми та вкинув його тіло у річку. Продовження теми – далі у випуску.

18 вересня 2015, 17:13

Понад 2 млн.грн. має виділити обласна рада на реалізацію проектів розвитку територіальних громад

Понад два мільйона гривень має виділити обласна рада на реалізацію проектів розвитку територіальних громад. Сьогодні відбулося засідання конкурсного комітету, де обирали кращі варіанти розвитку регіонів Полтавщини. Подано 35 проектів із 16 районів області.

18 вересня 2015, 17:14

В області економічно активні підприємства заборгували своїм працівникам 20 млн гривень

На початок вересня економічно активні підприємства Полтавщини заборгували своїм працівникам близько 20 млн гривень. Найбільш критична ситуація – у п'яти містах та трьох районах області. У ситуації з боргами по заробітній платі разом із представниками підприємств у селекторному режимі розбирався губернатор Полтавщини Валерій Головко.

18 вересня 2015, 17:15

Троє дівчат із Полтавщини стали призерами і переможцями Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості

Троє дівчат із Полтавщини стали призерами і переможцями Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни у мріях дитини». Його організатором 14 років поспіль є Державна фіскальна служба. В Головному управлінні Полтавської області днями нагороджували переможців та лауреатів регіонального рівня. Які подарунки отримали діти за своє розуміння важливості сплати податків – дивіться у матеріалі наших кореспондентів.

18 вересня 2015, 17:27