Архів новин за 17.09.2015

Отримувач субсидії розбагатів? Необхідно звернутися до органу соціального захисту населення

Департамент праці та соціального захисту населення ‪‎Полтавської ОДА‬ підготував відповіді на найбільш поширені запитання щодо субсидій на житлово-комунальні послуги.

17 вересня 2015, 16:24

У Полтаві викрили неконтрольований міжнародний канал зв'язку, яким користувалися представники ЛНР/ДНР

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою перекрили черговий неконтрольований міжнародний канал зв'язку, яким користувалися представники незаконних збройних формувань терористичних організацій "ДНР/ЛНР". Правоохоронці заблокували незаконну роботу програмно-апаратного телекомунікаційного комплексу, що функціонував у Полтаві. Через нього зловмисники отримували телефонний трафік, що надходив з-за кордону, зокрема й російський, за технологією ІР-телефонії в обхід міжнародних центрів комутації.
Телефонні номери, на які здійснювалася маршрутизація трафіку, використовувалися терористами "ДНР/ЛНР" на тимчасово окупованих територіях для спілкування з російськими кураторами. Наразі триває досудове розслідування. Про це на офіційному сайті повідомила прес-служба СБУ.

17 вересня 2015, 17:21

На одну велопарковку більше

На одну велопарковку більше – біля обласної бібліотеки тепер можна припаркувати велосипед. Там же з'явилася фотовиставка людей на двоколісному. У такий спосіб декілька організацій відзначили Європейський тиждень мобільності, який розпочався 16 вересня. 

17 вересня 2015, 17:22

У Полтаві пройшла акція «Велосипедом на роботу»

Економія грошей, підтягнута фізична форма, гарний настрій та здорові нерви. Все це можна поєднати за допомогою одного засобу – велосипеду. Сьогодні місцеві поціновувачі роверів долучилися до акції «Велосипедом на роботу», який проходить в Полтаві у рамках Європейського тижня мобільності.

17 вересня 2015, 17:24

В обласній раді закликають активізовуватися в питаннях підвищення рівня екологічної свідомості громадян

В обласній раді закликають активізовуватися в питаннях підвищення рівня екологічної свідомості громадян. Це питання з-поміж іншого винесли на засідання профільної комісії. У цьому контексті зокрема торкнулися проблеми боротьби із амброзією в області. Як пропонують воювати з рослиною, що викликає алергію, – у наступному сюжеті.

17 вересня 2015, 17:25

100 тисяч гривень – на профілактику правопорушень у Гадяцькому районі

100 тисяч гривень – на профілактику правопорушень у Гадяцькому районі. Із дитячою злочинністю тут вирішили боротися шляхом залучення підростаючого покоління до занять у різноманітних гуртках. Більше про пріоритетні напрямки роботи із дітьми в районі – далі у випуску. 

17 вересня 2015, 17:27

Одні з тих, про кого піклуються рятувальники, – діти

Одні з тих, про кого піклуються рятувальники, – діти. Тому для них сьогодні Служба порятунку організувала профілактичну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На Театральній площі влаштували виставку пожежної техніки, спеціальних засобів і обладнання та експонатів, які вилучали надзвичайники в ході проведення рятувальних операцій.

17 вересня 2015, 17:28

2 100 рятувальників Полтавщини сьогодні відзначають своє професійне свято

У Службі порятунку говорять: за цей рік зменшилася кількість потопельників та загиблих на пожежах. Сьогодні рятувальники відзначають своє професійне свято. Нині на Полтавщині таких – понад 2000 чоловік. Як проходять робочі будні надзвичайників – дивіться у наступному сюжеті.

17 вересня 2015, 17:30

На Полтавщині 112 громадян мають доходи більше одного мільйона гривень

43 викритих кримінальних правопорушень, з яких 18 пов'язані із умисним ухиленням від сплати податків, – такий результат роботи Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області за поточний рік. Серед позитивних підсумків своєї діяльності фахівці відзначають і підвищення свідомості громадян у питаннях декларування своїх доходів. Частка осіб, які повідомили про власні статки, у порівнянні з минулим роком помітно зросла.

17 вересня 2015, 17:31

Полтавцям презентували унікальні фотографії міста часів німецької окупації

Полтавцям презентували унікальні фотографії міста часів німецької окупації. Світлини були зроблені офіцерами Вермахту та цивільними фахівцями і вивезені до Німеччини. Нині із закордонних архівів вони повернулися до Полтави. Якими були відомі нині архітектурні споруди у 40-их роках – бачили наші кореспонденти.

17 вересня 2015, 17:40