Архів новин за 16.09.2015

Чергова виставка – в музеї Володимира Короленка

Чергова виставка – в музеї Володимира Короленка. Цього разу широкому загалу представили найкращі роботи учнів живописця Володимира Бенфіалова. Він щодня прививає любов до прекрасного маленьким полтавцям у Художній школі. Результати його старань – у нашому наступному сюжеті.

16 вересня 2015, 17:30

«Полтава часів Котляревського»

Якою була Полтава часів Котляревського – можна уявити, прийшовши до літературно-меморіального музею імені письменника. Там зараз триває виставка, де представлені гравюри, картини, плани забудов міста початку 19 століття. Їх дістали із приватних колекцій з нагоди 246 річниці з Дня народження зачинателя сучасної української літератури. 

16 вересня 2015, 17:31

В обласній раді продовжують готуватися до чергової сесії

В обласній раді продовжують готуватися до чергової сесії. Сьогодні відбулося засідання бюджетної комісії. Воно виявилося досить бурхливим. Найбільший резонанс викликало питання про призначення керівником комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» Володимира Чернявського. На думку громадськості, конкурс на посаду був проведений з порушенням необхідних норм.

16 вересня 2015, 17:32

Отримати якісні юридичні послуги зможуть мешканці найвіддаленіших сіл Полтавщини

Отримати якісні юридичні послуги зможуть мешканці найвіддаленіших сіл Полтавщини. Цього досягнуть тісною взаємодією представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Сьогодні представники цих трьох ланок і підписали відповідний меморандум. Що про нього думає Консультативна місія Європейського Союзу – у сюжеті Юлії Козіної.

16 вересня 2015, 17:33

Хотів допомогти другові, а порушив закон

Хотів допомогти другові, а порушив закон. 30-річний мешканець Полтави транспортував свого сп'янілого товариша додому на інвалідному візку, який забрав із приймального відділення однієї з міських лікарень. Засіб пересування правоохоронці повернули на місце, а от чоловікові, який його вкрав, загрожує покарання. Яке саме – дивіться у наступному сюжеті.

16 вересня 2015, 17:34

У Гадячі затримали підозрюваного у вбивстві 31-річної жінки

У Гадячі затримали підозрюваного у вбивстві 31-річної жінки. За інформацією правоохоронців, коли вона відмовила хлопцеві в інтимному зв'язку, той взяв її силою, а потім задушив. Після скоєного зловмисник не забув прихопити особисті речі вбитої: золоті прикраси, мобільний телефон та гроші. Подробиці – далі у випуску.

16 вересня 2015, 17:35

Зброя для кожного

Зброя для кожного. Петиція із проханням записати у Конституцію право кожної людини на вільне володіння короткоствольною зброєю – на розгляді у Президента. Серед охочих її мати назбиралося належних 25 тисяч підписів. Чи дасть Президент добро – покаже час. А от чи виграє суспільство, якщо зміни відбудуться, досліджувала Олена Ляшенко. 

16 вересня 2015, 17:36

Цього дня рівно 15 років тому було вбито журналіста Георгія Гонгадзе

Цього дня рівно 15 років тому було вбито журналіста Георгія Гонгадзе. У Полтаві сьогодні пройшов мітинг на його пам’ять. Біля обласної адміністрації зійшлися медійники, юристи та громадськість – вшанувати пам’ять людини, яка стала символом незалежної української журналістики.

16 вересня 2015, 17:38

В Державній службі зайнятості звільнили все керівництво

В Державній службі зайнятості звільнили все керівництво. Як центрального апарату, так і очільників обласних структур. Про це заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко на своїй сторінці у Facebook. Причиною масових звільнень став хабар. Напередодні співробітники СБУ разом з Генеральною прокуратурою затримали голову Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ярослава Кашубу під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 622 тисячі гривень. У машині посадовця також знайшли кілька пакетів з великою сумою грошей в національній та іноземній валютах, мисливську рушницю, набої та інше. Кашуба організовував сплачування учасниками тендерних торгів «данини» за перемогу у них, повідомляється на сайті СБУ. Одразу до посадовця застосували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і одночасно визначена можливість внесеня застави у розмірі 1 мільйона 800 тисяч гривень для виконання покладених на підозрюваного обов'язків. Нагадаємо, головою Державної служби зайнятості Ярослава Кушубу призначили 24 лютого 2015 року.

16 вересня 2015, 17:39