Архів новин за 15.09.2015

15 вересня офіційно закрився купальний сезон

15 вересня офіційно закрився купальний сезон. Полтавські водолази підрахували жертви – у Ворсклі втопилося семеро. Вони кажуть: хоч пляжний період закрито, все-одно працюють, бо охочих до пригод на воді вистачає будь-якої пори. Олена Ляшенко – далі.

15 вересня 2015, 17:12

Депутати обласної ради не захотіли призначати нового керівника Полтавського аеропорту

Комісія з питань транспорту обласної ради вирішила не призначати нового керівника місцевого аеропорту. Обгрунтовують тим, що за півтора місяці прийдуть нові депутати, і вже вони вирішать, хто може очолити структуру. Які ще питання напередодні сесії обговорили на засіданні профільної комісії, розкажуть наші кореспонденти.

15 вересня 2015, 17:19

«Полтававодоканал» можуть передати в тимчасову оренду іноземцям

Компанія «Veolia» зараз вивчає ситуацію на «Полтававодоканалі». У разі позитивного рішення підприємство можуть передати в тимчасову експлуатацію іноземній фірмі.

15 вересня 2015, 17:23

Будинок по вулиці Майдан Незалежності, 18А може залишитися взимку без теплопостачання

Будинок по вулиці Майдан Незалежності, 18 А, ймовірно, залишиться взимку без тепла. Його мешканці стурбовані тим, що ще влітку частину системи опалення вирізали, а назад – не повернули. Хто до цього причетний і як діяти людям – у сюжеті Юлії Козіної.

15 вересня 2015, 17:25

Депутати міської ради під тиском батьків зняли з розгляду рішення про переселення дитячої художньої школи

Як і домовлялися, у вівторок на сесії виступає ініціативна група батьків. Своє невдоволення про можливий переїзд школи висловлюють вже представникам міської влади.

15 вересня 2015, 17:27

Найбільше обговорення на сесії викликало питання Полтавської дитячої художньої школи

Найбільше обговорення на сесії викликало питання Полтавської дитячої художньої школи. Переносити її до району Алмазного, чи залишити у центрі міста, приміщенні, яке на сьогоднішній день має проблеми із опаленням. Дискутувати розпочали ще напередодні. Батьків дітей, які відвідують художню школу, запросили на збори. Що з них вийшло та чим закінчився розгляд цього питання на сесії – дивіться далі.

15 вересня 2015, 17:30

У Полтаві відбулася п'ятдесят перша сесія міської ради шостого скликання

У Полтаві відбулася п'ятдесят перша сесія міської ради шостого скликання. Спокійно, майже без підвищення градусу напруги депутати розглянули більше чотирьох десятків питань. Більшість із них стосувалася внесення змін до вже існуючих міських програм, зокрема збільшення їхнього фінансування. На які сфери депутати виділили додаткові кошти, дивіться у матеріалі наших кореспондентів.

15 вересня 2015, 17:32

Партія «Відродження» представила своїх кандидатів на місцевих виборах 25 жовтня

Партія «Відродження» представила своїх кандидатів на місцевих виборах 25 жовтня. Кожен з них займається громадською діяльністю, допомагає своєму місту, людям, дитячим садочкам і школам та має бажання й далі працювати на користь рідного краю.

15 вересня 2015, 17:50