Архів новин за 14.09.2015

45 тисяч доларів за 350 гектарів землі

45 тисяч доларів за 350 гектарів землі. Саме за такий хабар співробітники Служби безпеки України затримали начальника Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в Полтавській області та двох його посередників: водія і керівника землевпорядного підприємства.
Майже мільйон гривень посадовець вимагав за безперешкодне надання в оренду земельних ділянок загальною площею 350 гектарів для ведення фермерського господарства. Співробітники СБ України затримали начальника Держслужби та його спільників при отриманні половини з суми хабара, як аванс за послугу.
Трьом зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди). Начальника Держслужби та одного з посередників затримано. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення всіх епізодів отримання посадовцем хабарів.
Нагадаємо, на початку року обурені сільгоспвиробники вже приїжджали в обласний центр під приміщення Держземагентства в Полтавській області та вимагали відставки керівника відомства Ярослава Сколоти. Того ж дня обласне комунальне інтернет-видання «Новини Полтавщини» опублікувало заяву Валерія Головка Віце-прем'єр-міністру – Міністру регіонального розвитку з пропозицією звільнити начальника Головного управління Держземагентства України Полтавської області Ярослава Сколоту.
http://bit.ly/1BrRTeJ

14 вересня 2015, 16:48

У Котельві пройшов День партизанської слави

Парад визволених від фашистів міст Полтавщини відкрило в Котельві обласне свято партизанської слави «Квітуй, піснями подвиг прославляй, наш славний Ковпаківський рідний край». Свідками та учасниками дійства стала і наша знімальна група.

14 вересня 2015, 16:49

Екскурсії по-новому: у музеї-садибі Володимира Короленка придумали інший формат відвідин для дітей

Екскурсії по-новому: у музеї-садибі Володимира Короленка придумали інший формат відвідин для дітей. Віднедавна учнів початкових класів приймають у гостях Володимир Галактіонович та його донька Софія. І від першої особи розповідають – як живе, що любить і про що пише письменник. На першій такій екскурсії побували Олена Ляшенко та Іван Козаченко.

14 вересня 2015, 16:50

В обласній бібліотеці для юнацтва полтавських школярів навчали боротися зі стресами

Від стресів у повсякденному житті не застрахований ніхто, але зменшити їхній вплив на організм людини можливо. Як захистити себе від різних непередбачуваних ситуацій, які можуть виникати у школярів, в бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара розповідав відомий український бізнес-тренер Владислав Вавілов. 

14 вересня 2015, 16:51

В МБК День відкритих дверей пройшов під гаслом «Тому що ми – кращі!»

В міському будинку культури День відкритих дверей пройшов під гаслом «Тому що ми – кращі!». Цю фразу на сцені доводили десятки творчих колективів закладу. Для гостей вони підготували сюрприз – виступи, які вже встигли полюбитися полтавській публіці на численних міських розважальних заходах.

14 вересня 2015, 16:53

Творчий колектив ОЦЕВУМу очікує на поповнення

Творчий колектив обласного центру естетичного виховання учнівської молоді очікує на поповнення. Вихідними у закладі відбувся День відкритих дверей, на якому діти могли обрати для себе гурток до душі. Вокальні та хореографічні колективи, театральні студії, черлідінг – усі напрямки одночасно навіть не змогла вмістити сама будівля закладу.

14 вересня 2015, 16:58

«Партія простих людей» йде на місцеві вибори-2015

«Партія простих людей» йде на місцеві вибори-2015. Політична сила побореться за крісла в радах усіх рівнів та за посади мерів міст по всій країні. Таке рішення одноголосно прийняли делегати з усіх куточків нашої держави на своєму першому позачерговому з'їзді. Яким вони бачать майбутнє нашого міста та України вцілому – дивіться у наступному сюжеті.

14 вересня 2015, 16:59

Немає світла – немає й суду

Немає світла – немає й суду. Сьогодні відбулося найкоротше засідання у справі очільника Харкова Геннадія Кернеса. Через аварію вимкнули електрику, в результаті – суд знову перенесли. Нагадаємо, Геннадія Кернеса та двох його охоронців звинувачують у викраденні людей, катуванні та замаху на вбивство під час подій на Харківському Євромайдані. Підсудні своєї провини не визнають.

14 вересня 2015, 17:01