Архів новин за 11.09.2015

11 вересня за православним календарем – Усікновення глави Іоана Хрестителя

11 вересня за православним календарем – Усікновення глави Іоана Хрестителя. Із цією датою пов'язані деякі народні вірування. Хтось сьогодні нічого не ріже, хтось не їсть круглих овочів та фруктів. Священики кажуть: суть дня – далеко не в цьому.

11 вересня 2015, 17:25

Вже вчетверте цього року свої роботи демонструє полтавський фотохудожник Сергій Назаркін

Вже вчетверте цього року свої роботи демонструє полтавський фотохудожник Сергій Назаркін. Три попередніх виставки пройшли у співавторстві з сином. Нинішню митець приурочив до свого 60-річчя. Відкриття відбулося у Художньому салоні.

11 вересня 2015, 17:26

У Полтаві вручили премію Котляревського

У Полтаві вручили премію Котляревського. Її придумали 9 років тому. Це – одна із трьох премій, започаткованих обласною радою. Вручається за популяризацію української мови та культури. Кожен, хто удостоївся премії, отримує грошову винагороду. Це приємно, але не головне, кажуть самі лауреати. Олена Ляшенко – далі. 

11 вересня 2015, 17:42

В ПУЕТі відсяткували День працівника фізичної культури та спорту

В Полтавському університеті економіки і торгівлі відсяткували День працівника фізичної культури та спорту. У цьому виші здоровий спосіб життя – чи не основний напрямок роботи усіх кафедр, незалежно від спрямування. Урочистості у виші влаштували тематичні: збірні команди гуртожитків і викладачі помірялися рівнем фізичної підготовки.

11 вересня 2015, 17:44

Щороку в другу суботу вересня Україна відзначає День фізичної культури і спорту

Щороку в другу суботу вересня Україна відзначає День фізичної культури і спорту. У цей день чествують людей, які прославляють нашу державу на світових спортивних аренах, тренерів, які виховують майбутніх олімпійських чемпіонів. Полтавську спортивну гордість міста вітали напередодні у палаці дозвілля «Листопад».

11 вересня 2015, 17:46

Медична децентралізація

Медична децентралізація. З епідемією ВІЛ/СНІДу полтавці продовжують боротися, розширюючи спроможності сімейних лікарів. У Полтаві цього тижня навчали медиків з усіх районів області, як ефективніше виявляти ВІЛ-інфекцію. Які проблеми на цьому шляху бачать самі лікарі та що пропонують робити, від них залежне, – дивіться далі.

11 вересня 2015, 17:48

Полтавцям – прозорі державні закупівлі

Полтавцям – прозорі державні закупівлі. Онлайн спостерігати за цим процесом пересічні громадяни, ймовірно, зможуть вже цього року. У Полтавській облдержадміністрації виявили бажання впроваджувати електронне придбання товарів. Хто першим визвався зробити закупки – розповість Інна Безугла.

11 вересня 2015, 18:05

Суд «Кукоба проти Жиденка»

Суд «Кукоба проти Жиденка». Такий зміст позовної заяви, яку до суду подала донька Анатолія Кукоби Анна з метою припинити використання імені її покійного батька у передвиборчій кампанії Лева Жиденка та відкритої громадської платформи «Нова Полтава». Вже відбулося перше судове засідання, на яке Лев Жиденко так і не з’явився. Що ж вирішили представники Феміди – у нашому наступному матеріалі.

11 вересня 2015, 18:07

Із центра міста Полтавську дитячу Художню школу хочуть перенести у мікрорайон «Алмазний»

Із центра міста Полтавську дитячу Художню школу хочуть перенести у мікрорайон «Алмазний». Мовляв, таким чином вирішиться проблемне питання із опаленням закладу. Як скоро він переїде за новою адресою, поки що невідомо. Утім за зміну юридичної адреси Художньої школи сьогодні вже проголосували у Полтавському міськвиконкомі. Щоправда, засідання останнього супроводжували запеклі суперечки, адже серед його учасників знайшлися і противники такого переселення.

11 вересня 2015, 18:09