Архів новин за вересень 2015 року

Полтавцям пропонують повернутися у дитинство

Полтавцям пропонують повернутися у дитинство. У суботу в місті відбудеться перший Фестиваль дворових ігор "Веселий калейдоскоп". Взяти участь у ньому зможуть всі бажаючі - від найменших до найстарших полтавців. Які сюрпризи організатори фестивалю підготували для своїх гостей вони розповіли на прес-конференції.

1 вересня 2015, 18:02

Полтавцям влаштували квест містом

Полтавці ближче знайомилися зі своїм рідним містом на квест-змаганнях. Команди протягом кількох годин мандрували вулицями та розв'язували різноманітні головоломки. Спосіб пересування містом можна було обрати самостійно.

1 вересня 2015, 18:05

Полтавців вчили як економно утеплитися

Молдова, Грузія, Вірменія та Україна - держави, які долучилися до проекту ЕСКОМ, який фінансується Євосоюзом. Одне із його завдань - пропагувати заходи з енергозбереження та інформувати населення про відновлювані джерела енергії. У рамках проекту в Полтаві відкрили консультаційний центр, тут полтавці можуть безкоштовно отримати відповіді на свої запитання, зокрема, щодо утеплення домівок. 

1 вересня 2015, 18:09

У пенсійному забезпеченні військовослужбовців відбулися зміни

У Полтаві відбулася зустріч керівників ветеранських громадських організацій з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Говорили про пенсійне забезпечення та соціальну підтримку ветеранів війни, Збройних Сил, учасників бойових дій у зоні АТО.

1 вересня 2015, 18:12

Перший урок під відкритим небом

Перший урок під відкритим небом. На такий крок зважилися працівники обласної бібліотеки, адже вважають, що давно пора відходити від традиційних методів виховання підростаючого покоління. Та і сам заклад давно перестав існувати, як просто читальня. 

1 вересня 2015, 18:15

Школярам розказали про реальну ситуацію на Сході

1 вересня волонтерсько-військовий десант завітав до 17-ї гімназії, аби розказати школярам про реальну ситуацію, що нині відбувається на Сході країни і те, чого потребують українські бійці. У якості реквізиту військові принесли ножі, бронежилети, маскувальні костюми та іншу амуніцію.

1 вересня 2015, 18:16

В місті на одну спортивну школу може стати менше

Вихованці дитячо-спортивних шкіл відзначили початок нового навчального року: футболісти, боксери, дзюдоісти та ті, хто займається тріатлоном і греблею. Деякі - можливо, останнього для їхнього закладу. 

1 вересня 2015, 18:20

На Полтавщині на понад 2 тисячі аграріїв стане більше

У Полтавській державній аграрній академії першокурсників сьогодні посвячували у студенти. За рахунок новоприбулих родина вишу поповнилася на понад 2 тисячі майбутніх аграріїв.

1 вересня 2015, 18:26

Підприємці міста привітали учнів спеціальної загальноосвітньої школи №39

Святкова лінійка пройшла у спеціальній загальноосвітній школи №39. Це заклад, де навчаються діти з інтелектуальними та фізичними вадами. Цього року тут 13 найменших учнів.

1 вересня 2015, 18:41