Архів новин за 7.08.2015

Живопис від килимаря – свої картини виставив решетилівський майстер Євгеній Пілюгін

Живопис від килимаря – свої картини виставив решетилівський майстер Євгеній Пілюгін. У салоні «Художник» місяць триватиме його персональна виставка картин. На її відкриття килимар прийшов із мольбертом, фарбами та набором пензлів.

7 серпня 2015, 17:15

Солодке життя довкола театру: полтавців пригощають медом та медовухою

Солодке життя довкола театру: полтавців пригощають медом та медовухою. 7 серпня на Театральній площі традиційно почалося свято меду. Усе, що тільки вигадали та наготували з цього продукту пасічники, привезли полтавцям. На ярмарку нині продають і традиційний мед, і напої з нього, і продукти бджільництва, та навіть устаткування. Який новий мед зібрали цьогоріч полтавські пасічники та в скільки обійдеться солодке після загального здорожчання – скуштували і прицінились Інна Безугла та Антон Старишко.

7 серпня 2015, 17:16

Майстер-класи можуть проводити і рятувальники

Що робити в повінь, пожежу і землетрус, як одягти костюм рятувальника та чим начинена рятувальна машина – дізналися відпочивальники одного із дитячих таборів. У них із майстер-класами побували МНС-ники.

7 серпня 2015, 17:18

Жертви купального сезону – сім потопельників

Жертви купального сезону – сім потопельників. Більше трьох десятків людей вдалося врятувати. Усі, до кого не встигли, були напідпитку. Водолази-рятувальники та надзвичайники проводять профілактичну роботу – ходять пляжами та нагадують дорослим, як себе поводити біля води.

7 серпня 2015, 17:19

Рятування алергіка – справа його ж таки рук

Рятування потопаючого – справа його ж таки рук. Якщо потерпаєте від амброзії – самі з нею і боріться. У комунальних служб не вистачає ні часу, ні матеріальних можливостей виривати алергічний бур'ян. Де він узявся та як із ним боротися – далі в сюжеті. 

7 серпня 2015, 17:21

5 серпня виявили мертвою 25-річну працівницю прокуратури Октябрського району міста Полтави

5 серпня виявили мертвою 25-річну працівницю прокуратури Октябрського району міста Полтави. Тіло Таміли Трійняк знайшли у власній квартирі. На місце події одразу виїхала оперативна група. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Попередня версія слідства – самогубство. Цю інформацію нам підтвердили у прес-службі УМВС в Полтавській області. З неофіційних джерел стало відомо, що дівчина до того, як вкоротити собі життя, написала передсмертну записку. У ній йшлося про нерозділене кохання до одного з працівників прокуратури Полтавщини.

7 серпня 2015, 17:22

У Кременчуці через недбалість лікарів на операційному столі померла дівчина

Головним правилом – «не нашкодь» – у своїй роботі медики, схоже, керуються не завжди. Новий випадок, який шокував українців, стався у Кременчуці. Під час операції 19-річній дівчині замість кисню в легені подали газ аргон. Пацієнтка померла прямо на хірургічному столі. Більше про це – у наступному сюжеті.

7 серпня 2015, 17:23

Аграріям Полтавщини спростили шлях реєстрації прав на нерухоме майно

Аграріям Полтавщини спростили шлях реєстрації прав на нерухоме майно. Відтепер їм не доведеться стояти у черзі зі стосами паперів. На території нашої області з 1 серпня запущено пілотний проект, який дозволить суб'єктам господарської діяльності узаконити, для прикладу, свою земельну ділянку сільськогосподарського призначення, не виходячи з кабінету або офісу.

7 серпня 2015, 17:25

Мешканці села Рунівщина Полтавського району самоорганізувалися і створили територіальну громаду

«Гарячими» бувають не лише сесії Верховної Ради: у Рунівщині Полтавського району на сесії сільської ради виникло справжнє протистояння. З одного боку – місцева громада і більшість депутатів, з іншого – депутати-опозиціонери і представники підприємства, яке працює на землях сільради. Щоб розібратися у конфліктній ситуації, наші кореспонденти побували у селі та поспілкувалися з людьми.

7 серпня 2015, 17:26