Архів новин за 6.08.2015

Віра одна, а конфесії – три. Чи буде єдина православна церква в Україні?

Минулого тижня зірвалися переговори про об’єднання православних церков в Україні. Напередодні річниці хрещення Русі намагалися домовитися УПЦ Київського патріархату та Українська православна автокефальна церква. В чому камінь спотикання – намагалася простежити Олена Ляшенко. 

6 серпня 2015, 17:09

Полтавкам вдається поєднувати материнство із роботою

Полтавкам вдається поєднувати материнство із роботою. Більше третини жінок продовжують годувати у природній спосіб своїх дітей і після річного віку. При цьому соціально активні матері встигають повністю або частково працювати. У цьому їх підтримують не тільки чоловіки і старші діти, але й лікарі. Чому так – говорили у четвер в Департаменті охорони здоров'я під час засідання, присвяченого тижню грудного вигодовування.

6 серпня 2015, 17:10

Три підпали – за 1 годину

Три підпали – за 1 годину. Саме так розважав себе полтавець останні декілька місяців. Після загорання відходив на безпечну відстань та спостерігав за роботою рятувальників. Про хулігана та стан злочинності в області з початку року розповів начальник обласної міліції Олег Бех на прес-конференції в УМВС.

6 серпня 2015, 17:11

В 150 разів ближчим може стати зоряне небо до полтавців

В 150 разів ближчим може стати зоряне небо до полтавців. Це стосується тих, хто відвідає нічну екскурсію у гравіметричній обсерваторії. Дивлячись у потужний телескоп, крім зірок, можна побачити планети Сонячної системи, зоряні скупчення, а якщо пощастить – то й інші галактики.

6 серпня 2015, 17:23

Велосипедом – рекламувати бібліотеки

Велосипедом – рекламувати бібліотеки. Любителі книг та велосипедів проїдуться містом у флешмобі. Вони розкажуть людям, що бібліотеки – це модно, і підкажуть, де безкоштовно покращити знання з англійської. Акція відбудеться 7 серпня. Сьогодні її презентували в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського.

6 серпня 2015, 17:24

Везеш зайвий вантаж – готуйся «влетіти у копійку»

Везеш зайвий вантаж – готуйся «влетіти у копійку». Це стосується тих перевізників, які їздять в денний час при температурі вище 28 градусів і везуть вантаж більше 24 тонн. Їх активно перевіряють контролюючі органи – Укртрансінспекції, ДАІ та Служби автомобільних доріг. Сертифіковані ваги нині знаходяться у Чутово. Сьогодні там побували і наші кореспонденти.

6 серпня 2015, 17:29

Олександр Мамай: «Навіть я не можу уявити, скільки ми сьогодні можемо зробити цих доріг»

«Навіть я не можу уявити, скільки ми сьогодні можемо зробити цих доріг» – так відзвітував мер Полтави про нинішній ремонт автошляхів у місті. 30 мільйонів, за словами Олександра Мамая, витратили, а ще 130 мільйонів – залишається. Якими темпами зараз відбуваються роботи і як характеризують робітники якість покриття – дивіться далі.

6 серпня 2015, 17:33

С.Чередніченко: «Власник «Аврори» наживається на житті і здоров'і дітей»

Претендент на високі посади Лев Жиденко продає дітям іграшки, що не відповідають вимогам законодавства. Так вважає громадський діяч Сергій Чередніченко, і у нього є докази такої недобросовісної діяльності. Сьогодні Інспекція з питань захисту прав споживачів підтвердила, що в мережі магазинів «Аврора» реалізують продукцію, на якій відсутня необхідна іформація.

6 серпня 2015, 17:42