Архів новин за 5.08.2015

Пластикові кришки допоможуть виготовити протез для бійця АТО

Пластикові кришки з-під пляшок допоможуть повернути до повноцінного життя бійців АТО. Мова – про протезування тих хлопців, які втратили кінцівки. Нині в Україні набуває поширення акція зі здачі кришок. На виручені кошти волонтери і планують виготовляти протези. Куди в Полтаві можна приносити сировину – дізнавалися наші кореспонденти.

5 серпня 2015, 16:50

Вбивство під час полювання

Вбивство під час полювання. Новий сезон розпочався зі смертельного поранення на воді. Трапився випадок 1 серпня на річці Дніпро у Кіровоградській області. Чому ж нині його розслідують полтавські правоохоронці – дивіться у наступному сюжеті.

5 серпня 2015, 16:52

Більше обладнання, щоб виявити ВІЛ/СНІД

Більше обладнання, щоб виявити ВІЛ/СНІД. Закладам первинної медико-санітарної допомоги 4 районів Полтавської області передали швидкі тести та супутні для цього матеріали. Допомогу полтавцям надають іноземні партнери у рамках проекту USAID RESPOND. Полтавщина – один з пілотних регіонів України, де реалізують нові проекти у боротьбі зі СНІДом. Хоча нині наш регіон називають таким, що має середній рівень ураження ВІЛ-інфекцією.

5 серпня 2015, 16:53

У 2015-му парламент урізав соціальні пільги для окремих категорій

У 2015-му парламент урізав соціальні пільги для окремих категорій. Учасників Другої світової війни, ветеранів праці, жертв нацистських переслідувань, наприклад, позбавили права безкоштовного проїзду в громадському та міжміському транспорті. Та це не єдине, що змушує ветеранів затягнути паски. Про проблеми представників старшого покоління йшлося на конференції обласної організації ветеранів.

5 серпня 2015, 16:55

До дня виборів залишилося 80 днів

До дня виборів залишилося 80 днів. 25 жовтня вся країна визначатиметься з кандидатами в депутати місцевих рад і обиратиме міських голів та очільників інших населених пунктів. Втім, процедура проходитиме по-новому – у виборчому законодавстві цього року відбувся ряд змін. Яких – знає Юлія Козіна.

5 серпня 2015, 16:56

Полтавці стають спортивнішими

Полтавці стають спортивнішими. У міськраді порахували: за останні кілька років підростаючих спортсменів стало більше на 30-40%. І зараз здоровий та активний спосіб життя ведуть 6 тисяч дітей. Як новий навчальний рік розпочнуть полтавські спортсмени, які останнім часом змушені були самі шукати зали для тренувань, бачили наші кореспонденти.

5 серпня 2015, 17:00

Йому сьогодні виповнюється 101 рік, а він продовжує світити

Йому сьогодні виповнюється 101 рік, а він продовжує світити. І з кожним роком – все яскравіше. Мова про світлофор. В Полтаві їх нараховується понад 600 штук. Четверта частина вже осучаснена і замінена на світлодіодні пристрої. Чи сподіватися водіям на подальше оновлення світлофорних об'єктів, дізнавалися Юлія Іващенко та Антон Старишко.

5 серпня 2015, 17:17

У Полтаві ремонтують дороги, але «капітально» не означає «якісно»

У Полтаві ремонтують дороги, частину з них – капітально, що не завжди означає – якісно. На перехресті поблизу площі Зигіна асфальт, який тільки-но поклали, місцями вже просів. Що буде за кілька років? 

5 серпня 2015, 17:33