Архів новин за 4.08.2015

Повезли допомогу і наразилися на обстріли

Повезли допомогу і наразилися на обстріли. Полтавські волонтери того тижня повернулися із міста Щастя. Там провідували земляків із 92 бригади, і стали свідками 4-годинного бою.

4 серпня 2015, 17:37

Лікарі говорять про ризик зневоднення

Лікарі говорять про ризик зневоднення. Влітку більшає скарг на запаморочення, втрату свідомості, сухість у роті. Та першою ознакою зневоднення є спрага. Що її тамує найкраще – знає Олена Ляшенко. 

4 серпня 2015, 17:38

Алергія у розквіті: полтавців попереджають про сезон цвітіння амброзії

За 30 років амброзія з «нуля» переселилася до Полтави. Алергологи попереджають: якщо й далі косити, а не викорінювати небезпечний бур'ян, полтавці незабаром не зможуть вільно дихати. А наступне покоління у 80% взагалі отримає генетичну хворобливість.

4 серпня 2015, 17:40

Кращі перевізники отримали право возити полтавців на маршрутах внутрішньообласного значення

Кращі перевізники отримали право возити полтавців на маршрутах внутрішньообласного значення. Сьогодні відбулося засідання конкурсного комітету, де фахівці разом з громадськістю виставляли бали претендентам. Всього ж на конкурс подало заявки 33 перевізника. Але засідання не пройшло безхмарно. Хто був незадоволений роботою комітету, дивіться далі.

4 серпня 2015, 17:42

Пенсіонери-вкладники збанкрутілих кредитних спілок бояться не дожити до того часу, коли їм повернуть гроші

Під стінами обласної прокуратури знову зібралися ошукані вкладники кредитних спілок. Нагадаємо, 9 кредитних спілок, серед яких – «Добробут Полтавщини», «Лубно», «Перше кредитне товариство» та «Офіцерська кредитна спілка», заборгували полтавцям та мешканцям області понад 110 мільйонів гривень. Люди вже 7 років намагаються повернути свої гроші, але марно. Чим завершився візит до прокуратури цього разу – знають наші кореспонденти.

4 серпня 2015, 17:43

У приймальні Капліна продовжують вирішувати комунальні проблеми полтавців

Наперекір системі: у приймальні народного депутата Сергія Капліна щодня вирішують комунальні проблеми полтавців. В одній із п'ятиповерхівок по бульвару Нестерова, наприклад, допомогли відновити гаряче водопостачання. Левова частка звернень, говорять, стосується ремонту дахів, під'їздів, мереж водопостачання та водовідведення.

4 серпня 2015, 17:44

Гуркіт, від якого діти ховаються під ковдру

Одна з полтавських 9-поверхівок найближчим часом може завалитися. Цього побоюються мешканці будинку по вулиці Артема 47/15. На першому поверсі споруди – реконструкція. Гуркіт від неї долітає до квартир, розташованих найвище. Діти бояться та ховаються під ковдру. Юлія Козіна – далі.

4 серпня 2015, 17:46