Архів новин за 3.08.2015

Велосипедом – до космічних об'єктів

Велосипедом – до космічних об'єктів. Таку подорож вихідними подолали місцеві любителі двоколісних. Знову організували велопрогулянку пам'ятними місцями активісти громадської організації «ВелоПолтава». Цього разу акцент зробили на космічній та авіаційній Полтаві.

3 серпня 2015, 16:59

Перегляд мультфільмів малечею на свіжому повітрі – давня мрія дорослих

Перегляд мультфільмів малечею на свіжому повітрі – давня мрія дорослих, яка стала реальністю. Цими вихідними у Сонячному парку під відкритим небом демонстрували «Лунтіка» та «Свинку Пеппу». Організаторами заходу виступили активісти Об'єднання «Самопоміч».

3 серпня 2015, 17:02

У неділю на центральному пляжі безкоштовно роздавали морозиво, солодку вату та козацький куліш

У неділю на центральному пляжі безкоштовно роздавали морозиво, солодку вату та козацький куліш. Все це можна було скуштувати у рамках святкування Дня пророка Іллі. А ще – конкурси: як для дітей, так і для дорослих, за результатами яких розігрували мр3-плеєри, смартфони та планшети. Чим міська влада дивувала відпочивальників, дивіться у наступному сюжеті.

3 серпня 2015, 17:11

Постріли над болотами – свого часу дочекалися мисливці

Постріли над болотами – свого часу дочекалися мисливці. Цими вихідними у них почався сезон полювання на пернату дичину. В одному із селищ Полтавщини із цієї нагоди відкрили меморіальний знак, співали марш мисливству та урочисто годували молодих качок. Що роблять чоловіки на полюванні – бачила Олена Ляшенко.

3 серпня 2015, 17:12

Увага! Автомобілі-двійники зі Сходу!

Увага! Автомобілі-двійники зі Сходу! Правоохоронці радять полтавцям бути уважними, аби не придбати авто з «перебитими» номерами. Останнім часом таких випадків в рази побільшало. Лише за останні півроку на території Полтавської області міліція зареєструвала тридцять кримінальних правопорушень. Як не потрапити на гачок аферистів та на що варто звертати увагу у першу чергу, вибираючи не нове авто, – дивіться далі та запам'ятовуйте.

3 серпня 2015, 17:14

Керівники господарств занепокоєні тим, що здають молоко за безцінь

У рамках виїзного засідання колегії обласної державної адміністрації та ради регіонального розвитку чиновники побували на Шишаччині. У районі знаходиться єдине на теренах СНГ господарство, обладнання якого дозволяє одночасно доїти 60 корів менш ніж за 20 хвилин. Це сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Воскобійники», яке очолює Заслужений працівник сільського господарства України Валерій Капленко.

3 серпня 2015, 17:15

Незабаром полтавці зможуть літати з власного аеропорту

Незабаром полтавці зможуть літати з власного аеропорту. Так вважає Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, який приїхав до нашої області з робочим візитом. Він зауважив, що повітряні ворота Полтави знаходяться у доброму стані, та потребують рішучих дій для відновлення функціонування. Окрім цього, відвідав представник Уряду і ряд об'єктів у Кременчуці. Як проходив день Міністра на Полтавщині – дивіться у наступному сюжеті.

3 серпня 2015, 17:16