Архів новин за 28.08.2015

За рік Полтавщина змінила трьох прокурорів

На Полтавщині новим обласним прокурором призначено Сергія Попова. У четвер, 27 серпня, представив його колективу заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе. Донедавна новий очільник займав посаду першого заступника прокурора Херсонщини. Під час представлення Давід Сакварелідзе охарактеризував Сергія Попова як досвідченого і високопрофесійного працівника, а також окреслив перспективи реформування органів прокуратури. У свою чергу Сергій Попов подякував за довіру та наголосив на першочергових завданнях, які поставлені перед органами прокуратури. Перш за все, це координація правоохоронної діяльності, боротьба з корупцією в усіх сферах, зокрема й у лавах прокуратури.

28 серпня 2015, 10:14

Рибінспектори виявилися браконьєрами

У Полтавській області "на гарячому" затримали двох браконьєрів, які виявилися... рибінспекторами. При них правоохоронці знайшли моторний човен, сітки та, звичайно, свіжий улов - близько 400 кг риби. 

28 серпня 2015, 18:20

Полтавщина горить!

Вже два тижні пожежники не можуть загасити торф'яники. Поклади горять в Лохицькому та Глобинському районах. Через пожежі на десятках гектарів площі рятувальники змушені були задіяти додаткові сили та заходи, для ліквідації торф'яної пожежі.

28 серпня 2015, 18:23

Повірка лічильників - у ваших інтересах

Осад або вапно можуть прискорити роботу вашого лічильника води. Фахівці попереджають: саме ці утворення на механізмах впливають на його точність. Причому як в один, так і в інший бік. Щоб бути упевненим у точності результатів комунальники нагадують: раз на три роки споживачі води, які мають лічильники, повинні повіряти їх.

28 серпня 2015, 18:26

Полтавці навчають перевиховувати злочинців

Не тільки контролювати, а й виховувати. Віднині осіб, які отримали умовне ув"язнення в Україні соціально перевиховуватимуть. 27 серпня відповідний закон вступив у силу. Перелаштовуватись під зміни першими взялися полтавці. Бо саме у нашому регіоні, говорять фахівці, пробацію ввели ще до прийняття закону.

28 серпня 2015, 18:31

Новий навчальний рік розпочнуть патріотично

Патріотичним уроком розпочнеться новий навчальний рік для учнів полтавських шкіл. Напередодні старту навчання освітяни міста зібралися на традиційну серпневу конференцію педагогів. На засіданні говорили про результати роботи та плани на рік наступний. 

28 серпня 2015, 18:33

Школярі-переселенці у Полтаві мріють повернутись додому

Вимушені переселенці планують навчальний рік на Полтавщині, але мріють повернутися додому. Традиційно в районній державній адміністрації відбулася акція "Школяр". Цьогоріч на неї запросили не тільки полтавських дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. А й тих, хто змушений був тікати до нас від війни.   

28 серпня 2015, 18:36

Державтоінспекція «взялася» за вантажівки, що перевозять цистерни з безнзином.

Виконують вимоги профільного Міністерства і правоохоронці. Так понад 400 вантажівок, що перевозять небезпечні вантажі, перевірили протягом останніх трьох тижнів інспектори ДАІ Полтавщини. Особливу увагу саме на ці транспортні засоби звертали у рамках проведення відповідної операції. 

28 серпня 2015, 18:39

В ногу з часом: у Полтаві зв"язківців навчають працювати з сучасним обладнанням

Працювати з обладнанням зв'язку мобілізованих в рамках 6-ї хвилі, а також контрактників та миротворців навчають у Полтаві на базі 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру. Відповідну підготововку тут проходять чоловіки з усієї України. Готують фахівців здебільшого на зразках нової техніки, працювати з нею навчають представники компаній, які її і виготовляють. Крім цього, військові опановують англійську мову, щоб розуміти інструкції і технічні характеристики обладнання.

28 серпня 2015, 18:42

Телереволюція у Місті

Телереволюція у Полтаві - на каналі "Місто" стартував новий унікальний проект. "Час Че" - це інформаційно-аналітичне ток-шоу з елементами гумору.

28 серпня 2015, 19:47