Архів новин за 27.08.2015

За добу в області втопилося двоє людей

За добу в області втопилося двоє людей. 
За інформацією ДСНС Полтавщини, 25 серпня в селі Тарасівка Оржицького району рятувальники знайшли в річці Сула тіло без ознак життя. Цього ж дня в Решетилівці в річці Говтва місцеві мешканці знайшли іншого потопельника. Обох направили до бюро судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті. В головному управлінні з Держслужби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області повідомили, що загиблим було 42 та 44 роки відповідно. За яких обставин вони втопилися з’ясовує слідство.
Загалом з початку року внаслідок утоплення з життя пішло 48 чоловік.

27 серпня 2015, 16:59

Дві полтавки змогли об'єднати 24 області та Автономну республіку Крим

Мати і донька об'єднали 24 області та Автономну республіку Крим. Відбулася така урочиста подія на виставці робіт Віри Гордівської та Світлани Гагієвої "Вишивана Україна". Жінки вивчили орнаменти, кольори та техніки притаманні кожному регіону і відтворили їх у ляльках-мотанках. 

27 серпня 2015, 18:07

У Решетилівці перевірили нафтопродукти сумнівного походження

У Решетилівці перевірили нафтопродукти сумнівного походження. Під час огляду одного із підприємств працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки виявили кілька ємкостей із рідиною без відповідних документів.

27 серпня 2015, 18:10

Батальйон Полтава вирушив на Схід боротися з диверсійними розвідниками

На другій лінії оборони. Бійці батальону "Полтава " вирушили у зону АТО. Чергова зміна одних захисників на інших, за словами командира, практично не відрізняється від попередніх ротацій. Наразі змінилася ситуація на бойових позиціях, що тримають полтавці. 

27 серпня 2015, 18:12

Українські рецидивістки смачно готують

У Наддержинщинській виправній колонії, що у Полтавському районі, нестачі хліба не відчувають. Тут печуть свій. Засуджених щодня годують стравами із рибою та м'ясом, пригощали ними і представників ЗМІ: в установі провели кулінарний конкурс серед жінок, які відбувають покарання. 

27 серпня 2015, 18:15

Найближчим часом хліб не подорожчає

Сьогодні підписали меморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією, Аграрним фондом та виробниками хліба. Зобов'язання сторін, говорить губернатор Валерій Головко, дає надію на те, що ціну на хліб вдасться втримати.

27 серпня 2015, 18:19

Олександр Мамай рекламує "Совість" за бюджетні гроші

Канцтовари та іграшки для першачків придбані за близько сімсот тисяч бюджетних гривень ніщо інше як підкуп батьків. Через дітей міський голова Олександр Мамай, який очолює полтавський осередок партії "Совість України" намагається впливати на їх батьків, аби ті голосували за нього на місцевих виборах. Так вважає громадський активіст Сергій Чередніченко, який вияв пакети із символікою партії "Совість України" у 38-ій школі.

27 серпня 2015, 18:22

Цього року за полтавські шкільні парти сядуть понад 3300 першокласників

Шкільні лави у Полтаві цього року поповнять 3293 першачки. Мандрувати країною Знань їх поведуть 116 педагогів. А напередодні початку навчального року полтавську малечу, яка вперше переступить шкільний поріг, традиційно вітали у Палаці дозвілля "Листопад".

27 серпня 2015, 18:24