Архів новин за 26.08.2015

Близько100 загиблих в зоні АТО полтавців увіковічили у книзі

Книгу про борців за Незалежність України зразка ХХ та ХХІ століття у Полтавському Краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського презентував відомий історик Віктор Ревегук. У його новому виданні знайшлося місце для майже двох сотень біографій героїв української революції, Другої світової війни та сучасних подій на Сході нашої держави. 

26 серпня 2015, 17:38

Вчителі готові до нового навчального року

Вчителі Полтавщини готові до нового навчального року. Сьогодні відбулася традиційна серпнева конференція освітян області, на якій окреслили завдання та плани на 2015 рік. 

26 серпня 2015, 17:51

У Полтаві роблять владу доступною для інвалідів

Більше 20 тисяч гривень на стікери, щоб обклеїти стіни адміністрації. У Полтаві роблять владу доступною для інвалідів. Крім інформаційних наліпок, долаштовують ззовні та всередині пандуси, мають спеціально пристосований туалет. Та попри це, столичні учасники регіонального семінару  Національної Асамблеї інвалідів України, який пройшов у Полтаві говорять: в Україні слабо дотримуються Конвенції про права інвалідів. 

26 серпня 2015, 17:56

Розгляд справи Кернеса, або кожен розважається як може

До Київського райсуду Полтави активісти протягнули через вікно мікрофон та гучно заспівали Гімн України. Так сьогодні розпочалося підготовче засідання за обвинуваченням мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців у викраденні людини, катуванні та погрозі вбивством. Зустріч у стінах служителів Феміди тривала до вечора. 

26 серпня 2015, 18:10

Полтавських доріг вистачає на тиждень

Асфальт, що поклали на вулиці Лисенка (Червоний Шлях) тиждень тому, вже не тримається купи. Достатньо  сильно натиснути ногою, і дорожнє покриття починає руйнуватися. І це лише вершина айсбергу. 

26 серпня 2015, 18:18

У Рибцях обіцяного ремонту доріг чекають роками

У Рибцях обіцяного ремонту доріг чекають роками. Громада селища неодноразово направляла листи до міськвиконкому та зустрічалася з керівництвом міста, прохаючи про допомогу, адже більшість вулиць у Рибцях досі не заасфальтовані. Людям пообіцяли завершити роботи на Черкаській і Балтійській до 1-го вересня, але коли до обіцяної дати залишилося менше тижня, мешканці забили на сполох та побували у полтавських чиновників знову. 

26 серпня 2015, 18:23

З полтавських вулиць вкрали 20 тонн асфальту

З полтавських вулиць вкрали 20 тонн дорожнього покриття. Експеримент, який довів, що маючи гроші та зв'язки будь-яка людина  може придбати кілька камазів асфальту зрізаних з міських шляхів, провів громадський діяч Сергій Чередніченко.

26 серпня 2015, 18:29