Архів новин за 25.08.2015

День Незалежності міська влада відзначила на цвинтарі

24 серпня полтавці відсвяткували День Незалежності. Цього року, крім традиційних покладань квітів до місцевих пам'ятників, керівництво міста ще й вшанувало учасників АТО. Як живих, так і тих, хто загинув, захищаючи самостійність України. 

25 серпня 2015, 18:49

Стяги із зони АТО - невід'єдмний атрибут цьогорічного Дня Прапора

Напередодні свята Незалежності полтавці відсвяткували День державного прапора України. Уже традиційно, жовто-блакитний стяг піднявся в небо біля пам'ятника Тарасу Шевченку. 

25 серпня 2015, 18:58

Представники Цивільного корпусу "Азов" влаштували ходу до Дня Прапора

До Дня Прапора приурочили свою мирну акцію і представники Цивільного корпусу "Азов". Разом із кількома сотнями полтавців вони пройшлися вулицями міста - від Білої Альтанки до Облдержадаміністрації. Таким чином, кажуть, прагнули віддати шану загиблим воїнам, а також бійцям, які нині боронять незалежність України в зоні АТО.

25 серпня 2015, 19:03

Галерея мистецтв перетворилася на оранжерею

Виставка під назвою "Бути собою" відкрилася у Галереї мистецтв. Її авторка, молода художниця Юлія Сторожева, представила майже 50 своїх робіт. На кожній з них - квіти, які вона так любить. Нині виставкова зала, де розмістилася експозиція, нагадує оранжерею.

25 серпня 2015, 19:10

Полтавці зазирнули у вічі бійцям батальйону "Полтава"

Зазирнути в очі біцям батальйону «Полтава» в понеділок ввечері могли всі охочі. Біля пам'ятника Миколі Гоголю фотограф-учасник АТО Віталій Запека презентував світлини, на яких зображено життя, побут та військові будні полтавських міліціянтів. 

25 серпня 2015, 19:11

Кримський хлопчик приїхав до Полтави вбивати "сепарів"

Діти влаштували стрілянину з АК-74 на території Міністерства оборони. Це не вигадана історія. Саме так провели день на полігоні у Вакуленцях учасники всеукраїнської військово-патріотичної гри "Джура". Вона цього року об'єднала 27 команд з усіх куточків нашої країни та проходила на території одразу 3 областей: Чернігівської, Сумської та Полтавської. 

25 серпня 2015, 19:15

Знайшлися свідки, які виправдовують екс-начальника обласного ДАІ Петра Блажівського, якого звинувачуюють у хабарництві

Про вимагання хабарів чули тільки з пліток - говорять нові свідки у справі  ДАІшника Петра Блажівського. Про це вони заявили у понеділок під час чергового засідання суду. А ще під час слухання, прокуратура внесла нові протоколи до матеріалів справи. На що захист висунув цілу низку претензій до документів. 

25 серпня 2015, 19:20

Представники «Партії простих людей» Сергія Капліна долучилися до святкування Дня незалежності

Представники «Партії простих людей» Сергія Капліна долучилися до святкування Дня незалежності. Голова міської організації Олександр Шамота та голова обласної організації Валерій Прядко разом з однодумцями прийшли до пам'ятника Тарасу Шевченку, аби відзначити 24-ту річницю самостійності України.

25 серпня 2015, 19:56