Архів новин за 20.08.2015

В Полтаві на одну школу стало більше

В Полтаві на одну школу стало більше – напередодні офіційно відкрився проект «Школа аніматорів». Протягом двох тижнів фахівці арт-студії будуть навчати учасників проекту, як організовувати свята та вдало розважати публіку.

20 серпня 2015, 17:25

У Петровському парку полтавців закликали єднатися навколо книги

У четвер просто неба працівники обласної бібліотеки демонстрували всі можливості свого закладу. У Петровському парку вони влаштували промо-акцію «Єднаймося навколо книги», на якій розповідали перехожим цікаві факти про Україну, її історію та сьогодення, а також залучали їх до читання.

20 серпня 2015, 17:26

Останні 100 років вітчизняної історії – в одному місці

Останні 100 років вітчизняної історії – в одному місці. У приміщенні облдержадміністрації презентували традиційну документальну виставку, присвячену українському державотворенню. Експозиція зібрана з матеріалів різноманітних архівів держави.

20 серпня 2015, 17:28

Сотні полтавців стали жертвами кардінгу

Сотні полтавців стали жертвами кардінгу. До нашого міста цей вид шахрайства привіз 39-річний іноземець. За допомогою спеціального пристрою він заволодівав даними із банківських карток мешканців, аби потім зняти кошти з їхніх рахунків.

20 серпня 2015, 17:29

На Полтавщині очікується закриття більшості автостанцій

На Полтавщині очікується закриття більшості автостанцій. Це може статися в тому випадку, якщо Міністерство інфраструктури не скасує оприлюднений проект відповідного наказу. Згідно з ним, планується встановлення єдиного для всіх розміру автостанційного збору – 1 гривні з кожного квитка. Це потягне за собою збільшення вартості проїзду для майже 70% пасажирів, а для автостанцій – фінансову руйнацію та безробіття сотень працівників.

20 серпня 2015, 17:30

Найтрагічніший рік для полтавських правоохоронців

Найтрагічніший рік для полтавських правоохоронців. За останні 12 місяців під час виконання своїх обов'язків загинуло найбільше міліціонерів, ніж за кожний попередній рік незалежності України. 22 серпня у Полтаві традиційно відзначили День вшанування пам’яті правоохоронців. 

20 серпня 2015, 17:31

Чергова перемога «Партії простих людей» – полтавцям допомогли відремонтувати ліфт

Чергова перемога «Партії простих людей» – полтавцям допомогли відремонтувати ліфт. У будинку по вулиці Фрунзе, 66 він працював із вадами близько двох років. Нині мешканці всіх без винятку поверхів безперешкодно можуть дістатися своїх осель.

20 серпня 2015, 17:32

Упродовж тижня на дитячому майданчику малеча гралася... будівельним сміттям

Упродовж тижня на дитячому майданчику малеча гралася... будівельним сміттям. Таке нововведення запровадила одна з мешканок будинку на вулиці Жовтневій, яка проводить ремонт у власній квартирі. Каже: зберігала уламки стін у такий спосіб, аби полагодити каналізацію.

20 серпня 2015, 17:33