Архів новин за 19.08.2015

Полтавці не можуть порахувати, скільки добровольців воювали та продовжують воювати на Сході України

Полтавці не можуть порахувати, скільки добровольців воювали та продовжують воювати на Сході України. Багато цих захисників не потрапляють до обліку офіційних структур, тому й отримати належне визнання від держави вони не можуть. Громадські активісти говорять: ще у травні Президент підписав зміни до Закону про статус та гарантії бійців АТО. Але й досі дочекатися його виконання добровольці не можуть.

19 серпня 2015, 17:22

Боротьба з накотиками – програна

Наркоманія молодшає. 11-12 років – вік, в якому полтавці вперше пробують наркотики. За останні 7 років, констатують лікарі, ця цифра знизилася з попередніх «стартових» 15 років. Що робити з такою ситуацією, та чи варто продовжувати відповідні обласні програми по боротьбі з наркоманією, якщо самі фахівці говорять, що ця битва програна, – дивіться у нашому матеріалі.

19 серпня 2015, 17:23

Полтавці найближчим часом можуть залишитися без води

Полтавці найближчим часом можуть залишитися без води. В першу чергу це стосується тих, хто користується вуличними колонками. За підрахунками комунального підприємства «Полтававодоканал», заборгованість абонентів становить майже 700 тисяч гривень.

19 серпня 2015, 17:24

Половчани – проти багатоповерхового сусідства

Половчани – проти багатоповерхового сусідства. По вулиці Примакова, де кілька років порожніла земельна ділянка, кажуть мешканці, нині збираються розпочинати будівництво. Проте замість приватних будинків на цій території, як про це було домовлено, начеб-то планують зводити багатоповерхівку. Обговорювали ситуацію із проблемною забудовою мешканці на загальних зборах.

19 серпня 2015, 17:25

Система організації виборів не зрозуміла

Система організації виборів не зрозуміла. Про це заявив журналіст одного з центральних телеканалів Андрій Куликов на семінарі для полтавських колег. Цього року роль засобів масової інформації у визначенні народних обранців особливо важлива, адже прийнятий новий закон про місцеві вибори. Як діяти за таких обставин – знають Юлія Козіна та Іван Козаченко.

19 серпня 2015, 17:27

25 cерпня в Україні де-юре розпочнеться виборчий процес, хоча де-факто він вже стартував

25 cерпня в Україні де-юре розпочнеться виборчий процес, хоча де-факто він вже стартував. У зв'язку зі зміною виборчої системи у представників політичних партій, голів районних рад і райдержадміністрацій виникає багато запитань. Щоб дати на них відповіді, до обласної ради запросили голів міст обласного і районного значення, керівників районів та обласних осередків політичних партій. Про особливості цьогорічних місцевих виборів їм розповідали експерт інституту політичної освіти Олександр Солонтай та тележурналіст Андрій Куликов.

19 серпня 2015, 17:28

Із мистецтвом фриволіте знайомить полтавців Катерина Калініченко

Із мистецтвом фриволіте знайомить полтавців Катерина Калініченко. У Галереї мистецтв майстриня презентувала власні роботи «царського плетива», як його називали здавна. Прикрасили експозицію й авторські ікони.

19 серпня 2015, 17:35

Митці Полтави вшанували пам'ять останнього художника-шестидесятника на Полтавщині

У Полтаві відкрилася виставка художника, якого погрожували відправити на Соловки за картину «Колгоспниці», і який працював в одній команді з радянським режисером Сергієм Параджановим. Мова йде про нашого земляка, художника-шестидесятника Олександра Глушаченка, який помер рік тому, але залишив після себе неповторний творчий слід.

19 серпня 2015, 18:03