Архів новин за 18.08.2015

Полтавська міліція оголосила війну гральному бізнесу

Полтавська міліція оголосила війну гральному бізнесу. Днями правоохоронці викрили підпільний зал, де надавалися відповідні послуги. Заклад по вулиці Миру ретельно приховували від сторонніх та працювали здебільшого для постійних перевірених клієнтів.

18 серпня 2015, 17:57

Робота Полтавського УМВС не задовольняє громадськість

Робота Полтавського УМВС не задовольняє громадськість. Висновки зробили члени комісії обласної ради, заслухавши представника правоохоронців про результати діяльності органів правопорядку. Тому на найближчій сесії депутати бажають почути відповіді від очільника обласної міліції. Що закидають людям у формі члени громадської ради – дивіться далі.

18 серпня 2015, 17:58

Через звалище недопалків та сміття можуть оштрафувати один з полтавських банків

Через звалище недопалків та сміття один з полтавських банків Інспекція з благоустрою обіцяє притягнути до адмінвідповідальності. Штраф – до 1700 гривень. Цю суму банківська установа може сплатити за невиконання відповідних Правил, а саме – неналежне прибирання прилеглої території від сміття.

18 серпня 2015, 18:00

В Полтавській області практично завершили збір ранніх зернових культур

В Полтавській області практично завершили збір ранніх зернових культур. Цьогорічна врожайність, говорять аграрії, така ж, як і минулого – це 40,6 центнерів з гектару. А вцілому з усіх господарств зібрали більше півтора мільйона тонн зерна. Який вигляд має на жнивах Полтавщина на фоні інших регіонів – у нашому наступному сюжеті.

18 серпня 2015, 18:01

Кілька бійців, яких повинні були обміняти минулими вихідними, засуджені бойовиками до розстрілу

Кілька бійців, яких повинні були обміняти минулими вихідними, засуджені бойовиками до розстрілу. Про це повідомив учасник контактної групи з обміну полоненими полтавець Василь Ковальчук. Чому в останній момент зірвався обмін та кого в цьому звинувачує місцевий правозахисник, дізнавалися наші журналісти.

18 серпня 2015, 18:02

Невідомі хочуть відправити танк Т-34 з Полтави на Москву

Невідомі хочуть відправити танк Т-34 з Полтави на Москву. Пам'ятник, що знаходиться в мікрорайоні Браїлки, порушники обмалювали білою фарбою. І правоохоронці, і музейники вважають, що такі дії «майстрів пензля» – реакція на ситуацію, що склалася на Сході країни, однак вони тягнуть за собою... адміністративну відповідальність.

18 серпня 2015, 18:03

У Полтаві розпочали довгоочікуваний ремонт дороги на Червоному Шляху

Чотири мільйона гривень у Полтаві вкладуть в ремонт дороги по вулиці Лисенка. На Червоному Шляху, де вона розташовується, таких масштабних робіт не проводили давно. Капітальний ремонт дорожнього полотна у цьому районі міста продовжать реконструкцією славнозвісного «серпантину».

18 серпня 2015, 18:04

Дочекалися: у Великих Сорочинцях Миргородського району відкрився національний ярмарок

Національний Сорочинський ярмарок єднає українців. Щороку у Великих Сорочинцях збираються жителі Сходу і Заходу, Півночі і Півдня нашої держави. Тож не даремно цього року ярмарок проходить під гаслом «Україна – єдина родина». Водночас захід називають містком у Європу та світ, бо у ньому беруть участь представники багатьох країн, на кілька днів Сорочинці перетворюються на центр дипломатії. Сьогодні об 11-й годині ярмарок відкрився знову. Про його цьогорічні особливості – Марина Молька та Сергій Сепітий – далі.

18 серпня 2015, 18:05