Архів новин за 17.08.2015

У Полтаві таксист займався сутенерством

Від чотирьох до семи років позбавлення волі може отримати чоловік, який займався сутенерством у Полтаві. Клієнтів для трьох повій він знаходив переважно серед пасажирів служби таксі, в якій працював. Як розподілялися обов'язки у цьому «мобільному інтим-бізнесі» – дивіться у наступному сюжеті.

17 серпня 2015, 17:07

Під Полтавою горіла вантажівка, що перевозила 20 тонн пального

Під Полтавою горіла вантажівка, що перевозила 20 тонн пального. Надзвичайна ситуація виникла поблизу села Мильці. Тут перекинувся автомобіль «МАН». Після цього транспортований ним бензин розлився по проїзній частині, чим і спровокував пожежу.

17 серпня 2015, 17:08

Три тисячі – за першачка

Три тисячі – за першачка. У новий навчальний рік вже «вкладаються» батьки, які збирають дітей до школи. Сезон покупок на спеціалізованих ярмарках саме у розпалі. Значне здорожчання, зізнаються полтавці, лякає. Адже самі лиш прості ручки та найтонші зошити коштують мінімум на 30% більше за минулорічні. Втім, купляти все-одно доводиться. Чому найдорожче цьогоріч зібрати саме першокласників і на чому можна реально зекономити – підкажемо вам у наступному матеріалі.

17 серпня 2015, 17:10

Через скорочення та закриття окремих підприємств полтавці втрачають роботу

На Полтавщині скоротилась кількість підприємств, вільних вакансій стало менше, тож число безробітних зростає. Нині у Полтаві їх – майже 7 тисяч, з початку року у міському центрі зайнятості допомогли знайти роботу більш ніж 1100-та людям. Серед тих, хто потребує працевлаштування, багато фахівців з вищою освітою. Щоб прогодувати свою родину, вони часто перевчаються і знаходять себе у новій справі. Більше про це – у наступному сюжеті.

17 серпня 2015, 17:12

Ультрас-солідарність – фанати приїхали до Полтави відкрити дошку загиблому в АТО товаришу

Герої серед нас. Українські фанати відкрили у Полтаві пам'ятний знак загиблому герою. Меморіальна дошка бійцю полку особливого призначення «Азов» Антону Грицаю з'явилася у центрі міста по вулиці Остроградського, 2. 27-річний хлопець відомий у місті як ультрас полтавської «Ворскли», один з авторів графіті-меморіалу пам'яті борців за незалежність. Вшанувати його приїхали ультраси з Одеси та Донецька.

17 серпня 2015, 17:13

У Полтаві склали присягу ще 800 чоловіків з усієї України

У Полтаві склали присягу ще 800 мобілізованих. Це військовослужбовці, призвані до лав Збройних сил України в рамках 6-ї хвилі мобілізації. Вже у вересні вони замінять тих, кого призвали за третьою хвилею. З майбутніми захисниками та їхніми рідними спілкувалися наші кореспонденти.

17 серпня 2015, 17:14