Архів новин за 13.08.2015

Правоохоронці затримали чоловіка, який займався звідництвом

Правоохоронці затримали чоловіка, який займався звідництвом. Полтавське подружжя організувало справжній сімейний бізнес: чоловік через інтернет шукав клієнтів, а його співмешканка надавала їм інтимні послуги. Більше про таку діяльність – у наступному сюжеті.

13 серпня 2015, 17:00

На боротьбу з африканської чумою свиней в Україні витратять 45 мільйонів гривень

45 мільйонів гривень витратять в Україні на боротьбу з африканської чумою свиней, яка нині зареєстрована в 6-ти областях. В першу чергу, запевняють фахівці, необхідно проконтролювати діяльність стихійних ринків. Саме там можуть продавати заражене м'ясо.

13 серпня 2015, 17:01

Дві тисячі кілометрів на велосипеді – за 40 днів

Дві тисячі кілометрів на велосипеді – за 40 днів. Полтавський кордон перетнули бійці АТО, які хочуть об'єднати Схід та Захід України. Дві протилежні точки на мапі держави кілька чоловіків закликають усіх бажаючих з'єднати у благодійному проекті. Виїхавши із міста Чоп, День Незалежності України активісти планують зустріти на Луганщині та зібрати кошти на допомогу пораненим військовим та родинам загиблих. До зустрічі велосипедистів у Полтаві приєдналися й Інна Безугла та Антон Старишко.

13 серпня 2015, 17:03

Вперше в Україні медики почали патрулювати вулиці Полтави на велосипедах

Вперше в Україні медики почали патрулювати вулиці Полтави на велосипедах. Відучора волонтери спецпідрозділу «Баррі» та працівники екстренної медичної допомоги почали співпрацю у цьому унікальному пілотному проекті. Спонсором двоколісного транспорту і не тільки виступило громадське об'єднання «Самопоміч». Як це було – бачили Юлія Козіна та Іван Козаченко.

13 серпня 2015, 17:04

99% аварій на залізничних переїздах трапляється з вини необачних водіїв автотранспорту

За останні півтора року на залізничних переїздах Південної залізниці сталося шість зіткнень потягів з автотранспортом. Ці аварії забрали життя дванадцятьох осіб. Залізничники підбивають невтішну статистику: майже 99% цих випадків трапилося з вини водіїв автомобілів. Аби зменшити кількість подібних трагедій, на залізничних переїздах, особливо на ділянках проходження швидкісних потягів, вживають підвищені заходи безпеки. Більше про це дивіться у наступному сюжеті.

13 серпня 2015, 17:06

В обласній раді говорили про долю полтавського «Еліта-Центру»

Про долю Полтавського «Еліта-Центру» – недобудови по бульвару Боровиковського, 11, йшлося на спільному засіданні президії та постійних комісій обласної ради. Відбулося воно перед проведенням 30-ї позачергової сесії. Тут обговорювали питання, які планували винести на розгляд депутатів.

13 серпня 2015, 17:07

Обласна адміністрація поскаржиться на міську владу Міністерству культури України

Обласна адміністрація скаржитиметься на міську владу Міністерству культури України. Привід – відсутність будь-яких дій задля збереження Полтавського Кадетського корпусу. У четвер відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при облдержадміністрації. Там вкотре складали звернення до влади Полтави з проханням розпочати консервування пам'ятки у центрі міста. Обласні чиновники обіцяють: якщо воно знову залишиться без відповіді – ініціюватимуть зміну «власника» Кадетського корпусу.

13 серпня 2015, 17:16

На Полтавщині почався реальний процес реформування місцевого самоврядування

На Полтавщині почався реальний процес реформування місцевого самоврядування. Сьогодні на 30 позачерговій сесії обласної ради депутати утворили 10 територіальних громад та призначили перші місцеві вибори на них. Свідками історичної події були і наші кореспонденти.

13 серпня 2015, 17:26