Архів новин за 12.08.2015

29 і 30 серпня у Полтаві відбудеться міжнародний фестиваль «Vorskla-Rock’n’Ball»

29 і 30 серпня у Полтаві відбудеться міжнародний фестиваль «Vorskla-Rock’n’Ball». У попередні роки «Rock’n’Ball» проводився у селі Соснівка Полтавського району, нині ж вперше – у парку «Перемога». Цього разу у програмі фестивалю – гурти з України, Білорусі та Грузії, серед них – «ТіК», «Вій», «The ВЙО», «Онейроїд», «Zatoczka». Більше про особливості цьогорічного  фестивалю, який поєднує у собі музику і футбол, дивіться у сюжеті. 

12 серпня 2015, 16:20

В області громади починають об'єднуватися

Завтра на сесії обласної ради планують внести зміни до Перспективного плану та прийняти рішення про утворення об'єднаних громад на основі поданих документів восьми громад. А саме: Глобинської, Омельницької, Дмитрівської, Піщанської, Пришибської, Червонознам'янської, Шишацької та Білоцерківської, у яких процес об'єднання вже завершено. Про це йшлося на прес-конференції представників регіонального офісу реформ, які проводили інформаційну і консультаційну роботу, здійснили більше 40 виїздів у райони області.

12 серпня 2015, 16:22

Цього літа на Полтавщині розпочали роботу 4 центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Цього літа на Полтавщині розпочали роботу 4 центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Тут можна  отримати не лише консультацію, а й послуги адвокатів, і все це – безкоштовно. Мова йде про такі категорії громадян, як інваліди, ветерани Великої Вітчизняної, учасники АТО, пенсіонери. Радник Міністра юстиції України, народний депутат Андрій Помазанов відвідав центри у Полтаві та Кременчуці, щоб переконатися: система діє.

12 серпня 2015, 16:23

Полтавські міліціонери непрофесійно розслідували стрільбу по людях у мікрорайоні Браїлки

Полтавські міліціонери непрофесійно розслідували стрільбу по людях у мікрорайоні Браїлки. Незадовільною назвав роботу колег начальник міського управління МВС Євген Чернега. Про те, як нині просувається хід справи, і куди поділися попередні заяви постраждалих, він розповів журналістам на прес-конференції.

12 серпня 2015, 16:25

Прохолодна вода в дорозі – як засіб порятунку водіїв від спеки

Прохолодна вода в дорозі – як засіб порятунку водіїв від спеки. На стаціонарних постах ДАІ, які знаходяться на дорогах державного значення, розташували кулери. На цих пунктах керманичі та їхні пасажири можуть перепочити та відновити сили.

12 серпня 2015, 16:27

Вихід на люди вартістю 34 тисячі гривень дочекався полтавець, який тижнями не бачив вулиці

Він міг дихати свіжим повітрям раз на тиждень, а то й менше. Полтавець Олександр Тютюнник, прикутий до інвалідного візка, фактично був бранцем у власному житлі – через те, що вихід на вулицю з його багатоповерхівки не пристосований для людини з особливими потребами. Навесні цього року чоловік таки отримав омріяну свободу. Скільки коштує вихід у світ для інваліда – дивіться у нашому матеріалі.

12 серпня 2015, 16:28

В Полтаві активізувалися викрадачі металевих люків

В Полтаві активізувалися викрадачі металевих люків. Про це повідомляють комунальні підприємства. Так лише з початку року з вулиць Полтави зникло понад 320 люків та решіток зливової каналізації. Щоб їх замінити, необхідно не один десяток тисяч гривень.

12 серпня 2015, 16:29

Жителі селища Червоний Шлях не можуть вчасно дістатися на роботу до Полтави

Жителі селища Червоний Шлях не можуть вчасно дістатися на роботу до Полтави. Проблема, запевняють, – у поганому транспортному сполученні. У зв'язку з обіцяним багаторічним ремонтом дороги автобуси змушені курсувати в об'їзд. Зранку з жителями Червоного Шляху спілкувалися наші кореспонденти.

12 серпня 2015, 16:53

У Полтаві громадськість перевіряє якість відремонтованих доріг

У Полтаві громадськість перевіряє якість відремонтованих доріг. За словами Сергія Чередніченка, проїжджі частини лагодять із порушенням норм та правил. Це, говорить, ставить під сумнів довговічність самого покриття.

12 серпня 2015, 17:32