Архів новин за 11.08.2015

Полтавці, які пересуваються на візках, освоюють гру в петанк та бочча

Полтавці, які пересуваються на візках, освоюють гру в петанк та бочча. У міському Дендропарку для них влаштували змагання із цих видів спорту. Участь у них взяли близько п'ятдесяти людей з особливими потребами. Більше про правила, а також секрети гри від полтавських майстрів петанка та бочча – у нашому наступному сюжеті.

11 серпня 2015, 17:04

Акварелі відомого полтавського художника Володимира Бернацького – у музеї Котляревського

Акварелі відомого полтавського художника Володимира Бернацького – у Літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського. Митець представив персональну виставку із новими та вже знаними у місті роботами. На них Володимир Бернацький передав відношення звичайних предметів до навколишнього середовища. Бачили акварелі руки відомого майстра пензля і наші журналісти.

11 серпня 2015, 17:05

На Полтавщині внутрішньо переміщеним особам допомагатимуть у відкритті власної справи

Внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на Полтавщині, допомагатимуть у відкритті власної справи. Наш регіон став одним із 8 в Україні, де людей, які вимушено залишили Донецьку та Луганську області, навчатимуть основам підприємницької діяльності. Організаторами таких тренінгів виступили творці Програми розвитку ООН спільно із Полтавським обласним центром зайнятості.

11 серпня 2015, 17:07

В Головному управлінні Державної фіскальної служби області – новий керівник

В Головному управлінні Державної фіскальної служби області – новий керівник. Борис Сидоров пропрацював у цій сфері 30 років, нині він – виконуючий обов'язки начальника структури. Новий очільник – нові погляди на те, як формувати податкову культуру. Під час прес-конференції Борис Володимирович розповів журналістам про реалізацію податкової реформи, недоліки ПДВ та підсумки роботи служби за січень-липень цього року. 

11 серпня 2015, 17:08

Полтавці стають фінансово дисциплінованішими

Полтавці стають фінансово дисциплінованішими. Принаймні, так заявляють у Державній фінансовій інспекції області. Висновок ревізори зробили, підбивши підсумки своєї роботи за останні 6 місяців. Який вигляд це має у  мільйонах гривень, та яким чином працівники контролюючого органу мають намір змінювати висновки перевірок – дивіться далі.

11 серпня 2015, 17:10

Стрілянина у Полтаві

Стрілянина у Полтаві. Минулої ночі просто на зупинці по вулиці Миру молоді люди з'ясовували стосунки. Справа дійшла до бійки, а потім почулися постріли. Чим закінчилася суперечка для учасників події – дивіться у наступному матеріалі.

11 серпня 2015, 17:11

Майже 300 свиней згоріло у Пирятинському районі

Майже 300 свиней згоріло у Пирятинському районі. Такі заходи змушені були провести компетентні служби у зв'язку з інфікуванням тварин африканською чумою. Наразі, запевняють фахівці, мережеві магазини та санкціоновані ринки не мають проблем із забезпеченням м'ясною продукцією. Натомість ветеринари закликають не купувати свинину на стихійних ринках.

11 серпня 2015, 17:11

Дорогу на перехресті вулиць Сінної та Пушкіна ремонтують по нещодавно відремонтованому

Дорожнє покриття на перехресті вулиць Сінної та Пушкіна, яким не встигли натішитися водії Полтави, сьогодні ремонтували по другому колу. На асфальт, який місцями просів, дорожники підкинули свіженького, та одразу поїхали далі латати ями. Як відреагували на таку реконструкцію місцевих шляхів у «Партії простих людей» – дивіться у наступному сюжеті.

11 серпня 2015, 17:18