Архів новин за 10.08.2015

Велосипедисти-бібліофіли – у Полтаві пройшов Велофлешмоб на користь бібліотек

Велосипедисти-бібліофіли – у Полтаві пройшов Велофлешмоб на користь бібліотек. Полтавські книголюби та працівники обласної бібліотеки разом із однодумцями з інших міст України проїхалися центром та розповіли людям про сучасні можливості бібліотеки. 

10 серпня 2015, 17:00

9 серпня в Україні відзначили День будівельника

9 серпня в Україні відзначили День будівельника. У Полтаві також не оминули це свято. А тих, хто нині розбудовує місто, вітали прямісінько на робочих місяць. Майже без відриву від виробництва. Зокрема, відзнаки вручили і тим будівельникам, які зводять новий спортивний комплекс по вулиці Петра Юрченка.

10 серпня 2015, 17:01

1 мільйон гривень отримали полтавські рятувальники

1 мільйон гривень отримали полтавські рятувальники. Гроші виділила обласна влада. Здебільшого ці кошти підуть на забезпечення форменним одягом рядового складу Держслужби з надзвичайних ситуацій Полтавщини. Начальник Головного управління Віктор Дейнега спільно з бійцями вже обрали зразки тканин, з яких буде шитися нова форма.

10 серпня 2015, 17:03

На Полтавщині викрили незаконний видобуток газоконденсату

150 тисяч кубів газоконденсату незаконно добули поблизу державного нафтопереробного підприємства у Машівському районі. Займалися промислом кілька жителів Київської та Івано-Франківської областей. За допомогою бурового обладнання вони викачували сировину з невеликих свердловин у полі. На «гарячому» злодіїв піймали полтавські правоохоронці. 

10 серпня 2015, 17:03

На Браїлках стріляють: четверту за чотири місяці жертву поранено пострілом в шию

Суботній вечір для мешканки мікрорайону Браїлки закінчився... пострілом в шию. Відпочиваючи з компанією, Юлія Коток отримала поранення, за попередньою інформацією, наданою правоохоронними органами, з травматичної зброї. Зараз полтавка перебуває в лікарні. Здоров'ю дівчини, на щастя, нічого не загрожує.

10 серпня 2015, 17:05

За амброзію біля двору можна заплатити штраф у сумі до 1360 гривень

За амброзію, яку виявлять у Вас біля двору інспектори з благоустрою, доведеться сплатити штраф у сумі до 1360 гривень. Така санкція прописана у Правилах благоустрою Полтави. Нині фахівці активно контролюють дотримання цих вимог, організовуючи спільні рейди з міліцією.

10 серпня 2015, 17:06

Із прохолодних кабінетів – до смердючих підвалів: міських чиновників кличуть усувати неполадки

Безгосподарська Полтава: 90% будинків у місті мають занедбані трубопроводи. Щоб змінити ситуацію, вважає депутат міської ради Олександр Шамота, потрібна системна робота. Але натомість останні 4 роки комунальним господарством у полтавських оселях ніхто не займався. Якими методами таки вдається народному обранцеві змушувати працювати владу – у нашому наступному матеріалі.

10 серпня 2015, 17:08

На Полтавщині готуються до проведення Сорочинського ярмарку. Цього разу головне – безпека учасників і відвідувачів

У Великих Сорочинцях майже готові до ярмаркування. Сьогодні разом з представниками служб, причетних до організації найбільш відомого торжища країни, Сорочинці відвідав голова обласної державної адміністрації Валерій Головко. В першу чергу йшлося про безпеку. Упродовж 6-ти днів, доки триватиме ярмарок, територію в 16 гектарів патрулюватимуть працівники міліції, ДАІ, працюватимуть кінологи. Тут вже встановили камери відеоспостереження. Більше про це – далі у сюжеті.

10 серпня 2015, 17:09