Архів новин за 8.07.2015

Митцям, які жертвували свої полотна на підтримку сімей полтавців, загиблих у зоні АТО, вирішили віддячити

Митцям, які жертвували свої полотна на підтримку сімей полтавців, загиблих у зоні АТО, вирішили віддячити. У духовно-культурному центрі Свято-Успенського собору відкрили виставку живопису. На виручені кошти митці-благодійники зможуть придбати художні матеріали. Крім цього, від 10 до 30% від заробленого відрахують на допомогу малолітнім дітям, батьки яких загинули на Сході України.

8 липня 2015, 17:58

6 тисяч полтавців щороку оздоровлюють завдяки водним процедурам у 4 міській клінічній лікарні

6 тисяч полтавців щороку оздоровлюють завдяки водним процедурам у 4 міській клінічній лікарні. Нещодавно закладу виповнилося двадцять років. І рівно стільки ж тут для пацієнтів працюють два басейни. На базі одного з них є установка для підводного витягування хребта – єдина в місті у державному закладі. Чому медики говорять, що заняття у басейні може бути кориснішим за звичайне плавання у річці, – з'ясовували наші журналісти.

8 липня 2015, 18:00

У Кременчуці невідомі обкрадали кладовища

У Кременчуці невідомі обкрадали кладовища. У такий спосіб двоє чоловіків заробляли собі на життя. За розкраданням однієї з могил зухвалих крадіїв затримали правоохоронці.

8 липня 2015, 18:02

Протягом останніх місяців у Кременчуці ліквідували понад 10 точок реалізації наркотичних засобів

Протягом останніх місяців у Кременчуці ліквідували понад 10 точок реалізації наркотичних засобів. П'ятеро осіб, причетних до цієї протиправної діяльності, затримали. Один із них облаштував нарколабораторію у квартирі, де мешкав.

8 липня 2015, 18:03

Доля «Полтававодоканалу» стала темою розмови на засіданні профільної комісії обласної ради

Доля «Полтававодоканалу» стала темою розмови на засіданні профільної комісії обласної ради. Через 118 млн.грн. заборгованості за електроенергію арештовано рахунки підприємства, заробітна плата та податки не сплачуються, закінчуються матеріали для проведення аварійно-відновлюваних робіт, запасів пального залишилося на кілька днів. Марина Молька – далі.

8 липня 2015, 18:06

ДАІ разом з Укртрансінспекцією в буквальному сенсі ганяються за нелегальними перевізниками

ДАІ разом з Укртрансінспекцією в буквальному сенсі ганяються за нелегальними перевізниками. Сьогодні наша знімальна група стала свідком того, як один з автобусів, що відправляється від Київського вокзалу, боячись перевірок, тікав від інспекторів. Чи вдалося ДАІшникам наздогнати порушника, дивіться далі.

8 липня 2015, 18:07

Чергове судове засідання – у справі екс-начальника ДАІ Полтавщини Петра Блажівського

Чергове судове засідання – у справі екс-начальника ДАІ Полтавщини Петра Блажівського. Сьогодні суд заслухав свідчення його колишнього заступника. За словами свідка, Петро Блажівський вимагав від нього 5 тисяч доларів за збереження посади. 4 він зібрав і віддав, а ще тисячу залишився винен.

8 липня 2015, 18:10

Олександр Мамай нарешті знайшов час на свій суд

Олександр Мамай нарешті знайшов час на свій суд. Сьогодні до Решетилівки, куди його мала доставити місцева міліція, мер Полтави приїхав добровільно, та ще й не сам, а зі своїм першим заступником В'ячеславом Стеценком та захисником Олександром Ковжогою. Чим закінчилася безпрецедентна явка учасників корупційної справи, дивіться у наступному сюжеті.

8 липня 2015, 18:12