Архів новин за 7.07.2015

Учасник шостого сезону телешоу «Україна має талант» презентував у Полтаві власну виставку картин

Учасник шостого сезону телешоу «Україна має талант» презентував у Полтаві власну виставку картин. Диканський самородок Валерій Гришанін працює у різних техніках, любить експериментувати, зокрема створює картини зі скотчу та малює одночасно двома руками. З молодим та амбітним художником спілкувалися і наші журналісти.

7 липня 2015, 17:14

У Миргородському районі невідомий грабував храми

У Миргородському районі невідомий грабував храми. 35-річного мешканця міста Суми затримали після однієї з невдалих спроб проникнути до релігійної споруди. Як виявилося, до цього він встиг привласнити 4 ікони та дві скриньки із іншої церкви. Подробиці події – далі у випуску.

7 липня 2015, 17:15

У ніч на 7 липня полтавці відзначили свято Івана Купала

У ніч на 7 липня полтавці відзначили свято Івана Купала. Ввечері у понеділок міський голова особисто посеред пляжу розвів вогнище. Цим він завершив театральне дійство, яким українці зазвичай вшановують старослов'янське свято. На березі Ворскли зібралося декілька тисяч полтавців, аби подивитися на українські традиції в сучасному форматі.

7 липня 2015, 17:17

З 1 липня певні категорії громадян позбавили пільг на оплату житлово-комунальних послуг

З 1 липня певні категорії громадян позбавили пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відтепер, аби їх отримати, необхідно заповнити декларацію про доходи. Хто може розраховувати на отримання знижки при сплаті за воду, газ, тепло, світло та інші зручності – дивіться у наступному сюжеті.

7 липня 2015, 17:18

Найближчим часом тариф на проїзд у громадському транспорті може зменшитися до попереднього рівня

Найближчим часом тариф на проїзд у громадському транспорті може зменшитися до попереднього рівня. Сьогодні відповідний проект рішення зареєстрував у міській раді голова Полтавського осередку «Партії простих людей» Олександр Шамота. Сама ж сесія, на якій має відбутися розгляд цієї ініціативи, запланована на 10 липня. До цієї дати народний депутат України Сергій Каплін висунув полтавському меру новий ультиматум. Подробиці – в нашому наступному матеріалі.

7 липня 2015, 17:20

Керівник «Полтавафарм» Наталія Стецюк за три роки нарахувала собі премій та матеріальних допомог майже на 400 тис.грн.

Керівник «Полтавафарм» Наталія Стецюк за три роки нарахувала собі премій та матеріальних допомог майже на 400 тис.грн. Водночас, комунальне підприємство, яке має відраховувати частину прибутку до обласного бюджету, заборгувало обласній раді майже мільйон грн. Про це на прес-конференції розповіла виконуюча обов'язки начальника Держфінінспекції у Полтавській області Ірина Салогуб, оприлюднивши результати державного фінансового аудиту діяльності «Полтавафарм».

7 липня 2015, 17:21

На Полтавщині з робочим візитом побував Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин

На Полтавщині з робочим візитом побував Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин. В області посадовець відвідав кілька об'єктів нафтогазовидобувної галузі. Крім цього, у Котельві за його участі відбулося засідання круглого столу, присвяченого перспективам розвитку газовидобування.

7 липня 2015, 17:22

Представники ГО «Товариство ветеранів АТО» зустрілися з керівництвом області

Представники громадської організації «Товариство ветеранів АТО» організували зустріч учасників антитерористичної операції з керівництвом області. Традиційні звіти про те, як обласні структури допомагають даній категорії, цього разу не зачитували, одразу перейшли до проблем людей. З подробицями – Марина Молька.

7 липня 2015, 17:52